Witam wszystkich jak w temacie jestem przed trzecim cyklem kreatynowym i myślę jaki będzie optymalny zestaw na mase (dieta w miare jest ułożona) krete mam Vitalmaxa narazie 300g ale pewnie w połowie cyklu dokupie drugie tyle.
Brałem już gainera 737 z megabola, carbo Olimpa, krete 1250mg Olimpa i TCM.
Proszę o porady myślałem o jakiś dwóch odżywkach takich łącznie do 150zł może troche więcej ale nie dużo
Brałem już gainera 737 z megabola, carbo Olimpa, krete 1250mg Olimpa i TCM.
Proszę o porady myślałem o jakiś dwóch odżywkach takich łącznie do 150zł może troche więcej ale nie dużo

"Ciężki trening boli mniej niż porażka" If you have a dream GO AND GET IT!!!
Krzysztof Piekarz
Dobra to już tak ostatecznie mój zestaw masowy: Mono Vitala 400g, 