Witam.
Mam 17 lat i w wakacje z racji ze będę miał sporo wolnego czasu planuje troche ''przytyrac''.Obecnie ćwicze na domowej siłowni,mam ułożona dietę tz.wiem co jesć i kiedy a ponadto stosuje białko ostrowia wpc 80.Moim celem jest nabranie masy i siły dlatego planuje zakupić suple :mass xxl i kreatyne.Tutaj pojawia się moje pytanie czy mogę stosować te 2 odżywki razem a jeżeli tak to ile tej kreatyny czy 4 caps dziennie to nie za duzo?Czytałem ze po kreatynie sa potem spadki czy to prawda?Moze i zadaje według was głupie pytania ale chcę poprostu sie dowiedzieć wszystkiego dokładnie by nie popełnic nie potrzebnych błędów.Pozdrawiam
obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): brak
Wiek: 17
Waga: 74
Wzrost: 184
Cel cyklu: masa + siła
stosowane już wcześniej suplementy : białko ostrowia wpc 80
Uprawiane inne sporty: rower (rekreacyjnie)
stosowane wcześniej spalacze : brak
suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: białko ostrowi wpc 80
ilość dni wolnych od kreatyny: nigdy jej nie brałem
przewidziane finanse na cykl: duzo
uwagi i sugestie: brak
Staż treningowy: 1,5 roku z przerwami
Mam 17 lat i w wakacje z racji ze będę miał sporo wolnego czasu planuje troche ''przytyrac''.Obecnie ćwicze na domowej siłowni,mam ułożona dietę tz.wiem co jesć i kiedy a ponadto stosuje białko ostrowia wpc 80.Moim celem jest nabranie masy i siły dlatego planuje zakupić suple :mass xxl i kreatyne.Tutaj pojawia się moje pytanie czy mogę stosować te 2 odżywki razem a jeżeli tak to ile tej kreatyny czy 4 caps dziennie to nie za duzo?Czytałem ze po kreatynie sa potem spadki czy to prawda?Moze i zadaje według was głupie pytania ale chcę poprostu sie dowiedzieć wszystkiego dokładnie by nie popełnic nie potrzebnych błędów.Pozdrawiam
obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): brak
Wiek: 17
Waga: 74
Wzrost: 184
Cel cyklu: masa + siła
stosowane już wcześniej suplementy : białko ostrowia wpc 80
Uprawiane inne sporty: rower (rekreacyjnie)
stosowane wcześniej spalacze : brak
suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: białko ostrowi wpc 80
ilość dni wolnych od kreatyny: nigdy jej nie brałem
przewidziane finanse na cykl: duzo
uwagi i sugestie: brak
Staż treningowy: 1,5 roku z przerwami
Krzysztof Piekarz