SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna......

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232

Mam Pytanie:
jaka kreatyna na rozpoczecie cykli z kreatynami jest najelpsza?
Myslalem o CM3 albo Xpand?
co myslicie?
I jak dawkowac krete?

Rób to Na co cię Stać

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1036 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8967
zwykłe mono na pierwszy raz styknie 5g rano 5g po południu w dni nietreningowe, a w dni treningowe 5g rano i 5g po treningu

"Dobrym ludziom szczęście sprzyja"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12306
np.
https://sklep.sfd.pl/Vitalmax_Creatin_Monohydrate-opis223.html

w dnt styknie 5g - DT: 5g rano, 5g po treningu
DNT: 5g rano

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1803
dokładnie :) kup se 300 gram monohydrate z vitalmaxa i styknie jak na pierwszy raz

Pomogłem? Daj Soga

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1803
osz wy zawsze musi mnie ktoś wyprzedzić ;/

Pomogłem? Daj Soga

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232
ok thx...
a mam pytanie..jak zorbie pierwszy cykl mono to potem moge walic CM3 albo Xpand?
szczerze zamierzam tak brac od wrzesnia do czerwca krete a potem zrobić rzeźbe...
WIec pomożcie co potem zakupić?

Rób to Na co cię Stać

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1803
na xpanda za wcześnie nie rób mojego błędu. CM3 jak najbardziej. Może cell pump spróbuj ?

Zmieniony przez - Mike12345 w dniu 2010-06-14 19:38:43

Pomogłem? Daj Soga

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232
hmm...widze ze znasz sie na tym:)
Opowiedz jaki to byl bląd :)
Bo myślalem o Xpand ale nie wiem dokladnie:D
wgl mam mysli o nitrobolonie II ale to później:)
To CM3 zaczne sobie:D

Rób to Na co cię Stać

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 425 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4827
na pierwszy raz nie zauważysz różnicy miedzy mono a cm3 itd. ,
dieta jest ?
ankieta

Ceną była śmierć za wolności smak.Ceną była śmierć gdzie oddał dziad...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1803
za pierwszym razem mono da ci lepiej niż xpand. Ja wziąłem go za wcześnie.

Pomogłem? Daj Soga

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232
Dieta jest oczywiscie:)
Z tym ze jak juz kreta to juz dieta pożądna:)
Bo teraz jak wyjeżdżam przyznaje sie ze nie zawsze dopilnuje ;/

Rób to Na co cię Stać

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc w dobraniu suplementów

Następny temat

Co po Cyklu z Xpanda

electro
Polecane artykuły