Mam Pytanie:
jaka kreatyna na rozpoczecie cykli z kreatynami jest najelpsza?
Myslalem o CM3 albo Xpand?
co myslicie?
I jak dawkowac krete?
Rób to Na co cię Stać
Ilość wyświetleń tematu: 1943
Rób to Na co cię Stać
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
5g rano 5g po południu w dni nietreningowe, a w dni treningowe 5g rano i 5g po treningu 
"Dobrym ludziom szczęście sprzyja"
Pomogłem?-daj sog'a :DDD
Pomogłem? Daj Soga 
Rób to Na co cię Stać
Pomogłem? Daj Soga 
Rób to Na co cię Stać
Ceną była śmierć za wolności smak.Ceną była śmierć gdzie oddał dziad...
Pomogłem? Daj Soga 
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły