Witam , przedstawie wam mój problem i prosze o pomoc;)
Trenuje ogolnie siłowo , moim celem jest masa jak i spalenie tluszczu z brzucha , dziwne jest wlasnie to ze ogolnie lapy mam "fajne" tzn biceps triceps , przedramiona wszystko fajnie widoczne masywne itp , posiadam diete na mase i wlasnie tu moje pytanie czy przy diecie na mase mozna spalac tluszcz , po kazdym trenigu jezdze 10min na rowerku , ogolnie moje pytanie jest takie , czy moze jednoczenie przybierac na masie , i spalac przy tym zbędny tluszczyk ;) , mam 181 u waze 82 kilo
Trenuje ogolnie siłowo , moim celem jest masa jak i spalenie tluszczu z brzucha , dziwne jest wlasnie to ze ogolnie lapy mam "fajne" tzn biceps triceps , przedramiona wszystko fajnie widoczne masywne itp , posiadam diete na mase i wlasnie tu moje pytanie czy przy diecie na mase mozna spalac tluszcz , po kazdym trenigu jezdze 10min na rowerku , ogolnie moje pytanie jest takie , czy moze jednoczenie przybierac na masie , i spalac przy tym zbędny tluszczyk ;) , mam 181 u waze 82 kilo
Krzysztof Piekarz
