SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa + spalanie tluszczu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Witam all:)
Od razu moze przejde do rzeczy. Od 5 miesiecy chodze na silownie i wszytsko jest naprawde ok. Ale, mam brzuch pelen tluszczu i chcialbym go zrzucic. Poniewaz zalezy mi na masie wiec ekstremalne aeroby chyba nie wchodza w gre.
Tak sie zastanawiam ile mozna biegac aby spalic tluszcz z brzucha i nie tracic na masie miesniowej? Biore kreatyna + bialko + bcaa.
Pozdrawiam i dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3568
Zależy co masz na myśli pisząc ekstremalne?
Jeśli zależy ci na jak najmniejszych spadkach masy mięśniowej, może warto spróbować aerobów w postaci interwałów (20-30 min) 3 razy w tygodniu.
No i ćwiczenia brzucha... tłuszczu to ci one nie spalą, ale chociaż będzie co pokazać jak zbijesz tłuszcz.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Spala sie tluszcz z calegi ciala,a nie brzucha.Cwiczenia na brzuch maja postac rzezbiaca.
Areoby w porownaniu z cwiczeniami silowymi maja maly efekt spalania.Raczej tylko poprawiaja kondycje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Chcesz spalic tluszcz i nie stracic masy?? to dieta z lekkim na + bilansem, + aeroby.No i do tego cos na brzuch jak a6w,abs2 itp.
Areoby w porownaniu z cwiczeniami silowymi maja maly efekt spalania.Raczej tylko poprawiaja kondycje
Nie masz zielonego pojecia o aerobach skoro wypisujesz takie glupoty.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Bery wyjdź z tego działu i swoje mądrości pisz gdzie indziej,
i jak już Ci pisałem zmień avatar, nie jest Twój

da się ale takie metody nie są dla ciebie - albo robisz masę, albo palisz tłuszcz.

jeżeli chcesz redukować z zachowaniem masy mięśniowej - trening coś pomiędzy siłowym, a masowym, <8 powtórzeń, 8-10 serii na duże partie, 6-8 na małe, duży ciężar, maksymalnie skrócony czas treningu.Do tego hiit w nietreningowe, krótkie aeroby po treningu.
Bilans kcal 0, ujemny robisz poprzez zwiększenie aktywności, a nie obcinanie kcal.


pzdr/





Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-04-26 10:28:28

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Re toffikw: ekstremalne mam na mysli nie bieganie codzinnie po 10km. Mialem na mysli 3 x tyg po 30 min.
Dzieki za odp

Re Hihihehe: dzieki za odp

Re Bery89: dzieki za odp

Re Koniu151: co to jest 'hiit'? Wiec co bys mi polecil na zrzucenie brzucha? Waze 75kg i mam 185cm. Chcialbym dojsc po 85-90 ... kiedys:) Ale bardzo mi zalezy aby ten tluszcz zniknal. Dzieki za odp!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
hiit masz w wyszukiwarce.
o treningu siłowym już ci napisałem,
reszta to dieta.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Bery wyjdź z tego działu i swoje mądrości pisz gdzie indziej,
Koniu151 ty wyjdz i swoje madrosci ktore w pratkyka maja malo wspolnego pisz gdzie indziej. co do avataru to nie wiem o co ci chodzi i mam to daleko w du***.
i jak już Ci pisałem zmień avatar, nie jest Twój
nie jest moj?? jakos nie widzialem takiego na forum wiec idz sie przewietrzyc zamias pisac glupoty, ktore nikogo nie interesuja.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
https://www.sfd.pl/-t273747.html

co do Twojej praktyki - bez komentarza,
w końcu jeszcze jakiś miesiąc temu chciałeś tłuszcz brzuszkami spalać,
panie doświadczony.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
w końcu jeszcze jakiś miesiąc temu chciałeś tłuszcz brzuszkami spalać,
Nie wiem o czym ty mowisz, co do twojej praktyki to widzialem twoje fotki zal.pl i ty mi mowisz o praktyce?? Twoja wiedz opiera sie tylko na tym co gdzies tam wyczytasz a nawet nie masz o tym zielonego pojecia.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
pokaż swoje fotki w takim razie.

https://www.sfd.pl/-t390850.html  - o tym mówię.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY PROSZE

Następny temat

Spalenie tłuszczu z głową

Wiecej