To tak panowie :)
Zerknijcie i powiecie czy jest wszystko ok :]
PONIEDZIAŁEK:
klatka:
- wyc. hantli na skosie 3x 12-8
- wyc. sztangi na plaskiej 3x 12-8
- przenoszenia za glowe 3x12
Barki
unoszenia w opadzie hantli 3x 12-8
-wyciskanie sztangi sprzed głowy, 3s
- wznosy ramion bokiem, 3s
Kaptury
- Szrugsy ze sztangą: 4 serie
- podciąganie wzdłuż z sztangielkami
Triceps:
- wyciskanie w waskim uchwycie 12/10/8/6
- franc. wyciskanie sztangielki siedzac 15,12,10
WTOREK:
Plecy:
- Martwy Ciąg 10/8/8/6
-
podciąganie na drążku 4s,
- wiosłowanie 4s
Biceps:
- uginania ze sztanga 4x 10-12
- uginanie ze sztangielkami leżąc na ławce 60o - 3s
Przedramiona:
- uginanie ze sztanga podchwytem 4x 15-10
- uginanie ze sztanga nachwytem 3x 15-10
CZWARTEK:
Nogi:
- przysiady 4s
- przedni 3s
- wykroki 3s
- martwy na prostych 4s
- uginanie podudzi 3s
- wspięcia stojąc 4s, na następnym treningu siedząc
- spięcia z obciążeniem 3s
PIATEK:
klatka:
- wyc. hantli na skosie 3x 12-8
- wyc. sztangi na plaskiej 3x 12-8
- przenoszenia za glowe 3x12
Barki
unoszenia w opadzie hantli 3x 12-8
-wyciskanie sztangi sprzed głowy, 3s
- wznosy ramion bokiem, 3s
Kaptury
- Szrugsy ze sztangą: 4 serie
- podciąganie wzdłuż z sztangielkami
Triceps:
- wyciskanie w waskim uchwycie 12/10/8/6
- franc. wyciskanie sztangielki siedzac 15,12,10
*
I posiłek
Płatki owsiane 100g + 200ml mleka
3 jaja kurze całe
Białko: 41g, Węglowodany: 81g, Tłuszcz: 27g
*
II posiłek
Makaron 100g
Serek wiejski 200g
Białko: 35g, Węglowodany: 80g, Tłuszcz: 10g
*
III posiłek
ryż brazowy 80g
Makrela wędzona 100g
Białko: 29g, Węglowodany: 81g, Tłuszcz: 25g
*
IV posiłek
Ryż brązowy 80g
Pierś z kurczaka 100g
Białko: 27g, Węglowodany: 62g, Tłuszcz: 3g
* Między 17:00 a 19:00
Trening
*
Po treningu
TWAROG
jogurt
*
V posiłek
Ryż brązowy 80g
Pierś z kurczaka 100g
Białko: 27g, Węglowodany: 62g, Tłuszcz: 3g
*
VI posiłek
Twaróg chudy 100g
Oliwa z oliwek 10ml
Białko: 20g, Węglowodany: 4g, Tłuszcz: 10g
I z tym treningiem oraz dieta mogę brać się już do ćwiczeń żeby uzyskać szybko masę mięśniowa ???
PS: ważę 68 kg i mam 178 cm
Zmieniony przez - -krzys- w dniu 2010-05-15 13:10:23