SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Przysiady ze sztangą

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1895
Lepiej trzymać sztangę z przodu czy z tyłu?

1. http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp#1
2. http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp#2

Mam dylemat ponieważ gdy robię z tyłu to czasami ciężko jest mi zarzucić ciężar za plecy. Z przodu jeszcze nie robiłem. Dodam, że trenuję na domowej siłowni gdzie nie mam wsporników na sztangę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787449
to jest dość poważny problem jeśli nie masz stojaków pod sztange

a wracając do wersji to wersja ze sztangą z przodu mocniej atakuje mięśnie czworogłowe a odciąża dół pleców

jednak brak stojaków szybko zahamuje postęp ciężarowy w tych bojach
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12276
jak masz dwoch pomocnikow to nie widze problemu;) a innaczej to bedzie problem.

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1895
No właśnie z tym jest problem, że nie mam tych stojaków. Będę musiał zagadać ze znajomym który ma spawarkę, żeby mi coś zrobił bo nie mam zamiaru płacić za taką prostą konstrukcję.

Ktoś korzystał z takich stojaków jak na fotce poniżej? Dobrze się one sprawują?






Zmieniony przez - kabum w dniu 2010-04-22 18:38:08
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787449
świetna sprawa czy do przysiadów czy do brania sztangi do wyciskania na barki

dobry sprzęt

choć lepszy byłby jakby jeszcze miał wspawane na dole poprzeczki dwie żebyś mógł na nich oprzeć sztangę jak zabraknie siły
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening do sprawdzenia / poprawy

Następny temat

Poprawa tygodniowej rozpiski

electro
Polecane artykuły