SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Maszyny do pleców.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 644
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16534
druga maszyna nie obciaza odcinka ledzwiowego (dolny odcnek plecow), czyli jest mniej prawdopodobenstwo kontuzji (prawie zerowe)

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2665
650 zł :) to samo ćwiczenie wykonujesz sztangą... co do sprzętu to 1 angażuje troszkę nogi a ta 2 maszyna praktycznie same plecy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8789
w 1 cwiczeniu tez bardziej pracuja miesnie grzbietu niz w 2
moim zdaniem nie warto kupowac ani jednego ani drugiego
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 644
no ale jeśli mam wybrać między tymi dwoma urządzeniami, to które lepsze?(albo inaczej które wy byście wzięli?)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31384
1. maszynka przypomina wioslowanie koncem sztangi w opadzie, a drugie to normalne wioslowanie (na regulowanej lawce, lekki skos w gore).

Jezeli mialbym juz praktycznie wszystko co potrzebne, duzo kasy i miejsca to raczej tego drugiego wioslarza bym wzial.
Ooo, na ceny popatrzylem, drugi jezeli naprawde mialbym duzo kasy, a to samo jest ze sztanga i laweczka regulowana... pomysl o tym.
...
Napisał(a)
Usunięty przez DUDA_ za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9570
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 18907 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65886
Ja bym wybrał 2 jak już

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26980
ta druga maszyna jest za***ista, wioslo sztanga tylko lżejsze bo nie trzeba stac na ziemi- mam taką i sobie chwale
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15756
Na takiej jak ta pierwsze często ćwiczę na siłce - tylko, że tamta jest HESa i na olimpijskie obciążenie, ogólnie fajna sprawa.
Oba różnią się głównie tym, że bez podparcia dla klatki w dużym stopni angażujesz też dolne części pleców, z podparciem pozwala wyizolować najszersze grzbietu.
Co lepsze? Osobiście wolałbym to 1, ale na 2 nie ćwiczyłem, więc nie wypowiem się do końca, wszystko zależy czego oczekujesz głównie od tego sprzętu.
...
Napisał(a)
Usunięty przez DUDEK za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 664 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1946

Ewa Lasota - Specjalista ds.sprzedaży. Skontaktuj się ze mną
tel: 609490896
gg: 3515016
e-mail: [email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez DUDA_ za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1046 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3627

Magdalena Halik - Specjalista ds. sprzedaży
609-490-896
GG 3515016
[email protected]
------------------------------
http://www.sfd.pl/Obsługa_Kelton_Pani_Magdalena_Halik-t591476.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ławeczka

Następny temat

Hantle 2x20 lub 2x10

electro
Polecane artykuły