po cyklu na kreatynie jaki teraz robię, chciałbym zastosować jakiegoś booster NO
czyli WF lub NOZ IV i no właśnie co dodać?
Bsn - Axis-HT
Attitude SAN
Test a Boost
Gaspari Nutrition - Novedex XT
nie ukrywam ,że liczy się też cena dla mnie
BSN wychodzi ekonomicznie bo aż 60 porcji jest
attitude też ma 60 porcji i nawet nie drogi jest
za to novedexu na 100% trzeba by było kupić 2 paczki...
jakie są wasze opinie co do tych specyfików, wszystkie te specyfiki są w 100% czyste ?
czyli WF lub NOZ IV i no właśnie co dodać?
Bsn - Axis-HT
Attitude SAN
Test a Boost
Gaspari Nutrition - Novedex XT
nie ukrywam ,że liczy się też cena dla mnie
BSN wychodzi ekonomicznie bo aż 60 porcji jest
attitude też ma 60 porcji i nawet nie drogi jest
za to novedexu na 100% trzeba by było kupić 2 paczki...
jakie są wasze opinie co do tych specyfików, wszystkie te specyfiki są w 100% czyste ?
Krzysztof Piekarz