SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jabłczan kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 869
Witam chciałbym zacząć jakiś cykl kreatynowy,myślałem o cm3 treca.I w związku z tym mam takie pytanie.Słyszałem że po nitrobolonie są dobre przyrosty ale jak sie go odłoży do nawet w okresie treningowym mięsnie i siła maleją.z jabłczanem jest tak samo?czy to co na nim zrobie mi zostanie
prosze o odp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54276
Witam,

Przy utrzymanej diecie i dobrym treningu nie powinno być żadnych spadków, ewentualnie w tempie regeneracji

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 869
dzieki za odpowiedź,sog dla ciebie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 869
a z czym ją najlepiej łączyć?Białko ostrowi wpc było by dobre?
...
Napisał(a)
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54276
białko jako uzupełnienie jak najbardziej - polecam vitafit

https://sklep.sfd.pl/VitaFit_Wpc_protein_plus-opis3653.html 

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 869
no bo ja słyszałem że kreatyne trzeba z czymś łączyć kiedyś brałem kreatyne micronized 200 mesh to doradzili mi wziąć do nie glutaminę a mój koleg łączył z dekstrozą.Więc co najlepsze
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
ani glutamina ani dextro nie są potrzebne
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA - czy pomoże?

Następny temat

LABRADA LEAN BODY DRINK MIX

Shoty
Polecane artykuły