Szacuny
1
Napisanych postów
206
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
869
Witam chciałbym zacząć jakiś cykl kreatynowy,myślałem o cm3 treca.I w związku z tym mam takie pytanie.Słyszałem że po nitrobolonie są dobre przyrosty ale jak sie go odłoży do nawet w okresie treningowym mięsnie i siła maleją.z jabłczanem jest tak samo?czy to co na nim zrobie mi zostanie
prosze o odp
Szacuny
1
Napisanych postów
206
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
869
no bo ja słyszałem że kreatyne trzeba z czymś łączyć kiedyś brałem kreatyne micronized 200 mesh to doradzili mi wziąć do nie glutaminę a mój koleg łączył z dekstrozą.Więc co najlepsze