SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

potrzebuje dobrych cwiczen na NOGI !!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2318
witam
wiek 20 lat staz 3,5 roku
potrzebuje jakies dobre cwiczenia na NOGI , robie nogi ale patrzac na nie to nie widac ze sie rzezbia tylko sa zalane smalcem i w ogole nie rosna cos nie wiem co jest

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 80905
Jesli sa zalane smalcem, to musisz zredukowac tluszcz.

Jesli chcesz najpierw rozbudowac miesnie, zrob tak:
5 serii przysiadow ze sztanga na barkach 10-6
4 serie krotkich wykrokow ze sztangielkami 12-8
4 serie zurawia 10-8
3 serie uginania nog lezac 12-10

Nie wiem, czy chodzilo tez o lydki
4 serie wspiec na palce stojac
3 serie wspiec na palce siedzac
opcjonalnie 2 serie wspiec na piety (na piszczelowe)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2318
Ty a raz w tygodnu nogi starczy robic czy wiecej trzeba ?

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 80905
Ten plan raz w tygodniu w zupelnosci wystarczy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2318
a ty tez robisz te cwiczenia i powiedz mi jakie ciezary czy takie bardziej wieksze bo nie wiem czy nogi lubia duze ciezarz

Zmieniony przez - Maku17 w dniu 2010-03-24 19:35:33

Zmieniony przez - Maku17 w dniu 2010-03-24 19:37:16

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2318
nie wiem jak sie robi te zurawie i nie mam jak robic uginania nog lezac wiec trzeba to zastapic czyms

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 80905
Ciezary dobierz tak, by poprawnie technicznie wykonac zalozona ilosc powtorzen. Podalem Ci orientacyjne przedzialy powtorzen wyzej.

Zuraw: https://www.sfd.pl/Żuraw_-_kilka_słów_o...-t527419.html 
Uginanie lezac zastap uginaniem podudzi stojac z linka wyciagu dolnego. http://exrx.net/WeightExercises/Hamstrings/CBStandingLegCurl.html

Zmieniony przez - Ballomus w dniu 2010-03-24 19:54:17
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2318
a nie mozna czyms innym zastapic tych zurawow ?

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 80905
Sam zuraw jest nie do zastapienia. To bardzo dobre cwiczenie, dlaczego nie chcesz go wykonywac?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
tak, zreszta ćwiczen b. dobrych na nogi jest dość wiele- chyba najwięcj z każdych grup mięśniowych.

rożne formy przysiadów
kilka b. dobrych ćw. na tylne cześci ud- w tym faktycznie niezastąpiony żuraw

Maku a jak trenowales nogo do tej pory- jakie masz wyniki w glównych ćwiczeniach[szczsegolnie w przysiadzie]?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 431 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2318
max na przysiad to u mnie 111 kg robilem normalnie nogi przysiady wykroki uginanie nog stojac wspiecia na palcach hack przysiady i uginanie nog na atlasie ale nogi stojac w tluszczu i nic sie nie rzezbia

Najsilniejsi to nie Ci, którzy nigdy nie przegrali, lecz Ci, co z sukcesem podnieśli się po porażce...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gen czy zły trening

Następny temat

Pytania, porady i Sprawdzenie Treningu na mase, PROSZE

electro
Polecane artykuły