SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Profesjonalnie ułożyony trening ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1518
Witam.
Kupiłem sobie na xxx.xxx.xxx [nie wiem czy mogę podać] trening 'profesjonalny'.
Napisałem, ze mam czas 4 dni w tygodniu, mam dietę, suple i 'zbieram masę'.
Napisali mi następujący trening, że mam to robić we wtorki i czwartki przez 4 tygodnie, a potem splita 3 x w tygodniu[który również mi dali].
O to ten FBW:
FBW - wtorek i czwartek. Okres - 4 tygodnie, następnie split 3 x w tygodniu[plan dam po skończeniu FBW]:
Wypychanie nóg na suwnicy 2x10 - 12
Uginanie nóg leżąc 2x10 - 12
Wyciskanie hantli / sztangi na ławce płaskiej 2x 10 - 12
Wyciskanie hantli / sztangi na ławce skośnej 2x10 - 12
Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki 2x10 - 12
Wiosłowanie hantlem w podporze tułowia 2x8 - 10
Wyciskanie hantli siedząc 2x 10 - 12
Unoszenie hantli w opadzie tułowia 1x15
Uginanie sztangi / hantli prostej stojąc 2x 10 - 12
Wyciskanie francuskie hantla siedząc 2x 10 - 12
Unoszenie tułowia z opadu 2x 12 - 15
Wspięcia na palce z hantlą stojąc 2x15 - 20
Uginanie nadgarstków i prostowanie nadgarstków 2x15 - 20
Spięcia leżąc 3x max. Powtórzeń
Skłony boczne z hantlami 3x 20 - 30 powt.
Przerwy między seriami, ok. 90 - 120 sek.
W przypadku ćwiczeń cięższych mogą być nieco dłuższe.
A w przypadku brzucha ok. 60 sekund

No ale jest u kilkanaście ćwiczeń i nie dam raczej rady tego zrobić w jeden dzień, prawda ?
Czy możecie mi to jakoś rozłożyć na 3-4 dni ? A jak się nie nadaje, to podpowiedzieć jaki plan wziąć.
Nie ćwiczę od miesięcy 2-3, wcześniej miałem splita jbc, ale 0 wyników.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 70

Wzrost: 182

Cel treningowy: Dobrze rozbudowana sylwetka - widoczne umięśnienie

Staż treningowy na słowni: Strasznie dziurawy rok

Uprawiane inne sporty: Brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Full siłka

Dieta: Jest w moim DT

Przeciwskaznania medyczne: Brak

Zażywane suplementy: Mono, Carbo i Białko Ostrovii
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 390 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2284
Nie wiem kto Ci to napisał , ale nie jest to fbw , bardziej podchodzi pod ACT choć też nim nie jest do końca .Wg mnie , trening do bani !
Co do fbw to ma być po jednym ćwiczeniu podstawowym na każdą grupę mięśniową i trening zazwyczaj 3 razy w tygodniu . Poczytaj trochę o tym na forum i potem ułóż plan .

pzdr

"Nie walczysz - przegrywasz ,walczysz - wygrywasz lub przegrywasz .Wybieram to drugie "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1518
Nie Ja go układałem, tylko profesjonalny serwis.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 390 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2284
To moje zdanie , niech wypowiedzą sie tez inni ale nie ździw się jeśli Ci powiedzą to samo .Ten trening to napewno nie jest fbw , gwarantuję Ci to .No i zastanów się czy będziesz w stanie machnąć te "tylko" 15 ćwiczeń ...

pzdr

"Nie walczysz - przegrywasz ,walczysz - wygrywasz lub przegrywasz .Wybieram to drugie "

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 21399 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141207
To nie jest FBW.

15 ćwiczeń to przesada, izolowane...

Zostaw po jedym ćwiczeni na każdą partię mięśniową same złozone np. siady,ciągi,wyciskania itp.


Pzdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1518
Tak wiem, że plan jest felerny, ale podałem Wam taki jak dostałem i proszę o pomoc w rozłożeniu go na trzy dni.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 21399 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141207
Piszesz, że masz mozliwość trenowania 4x w tyg.

Możesz zrobić splita partia 2x w tyg.

Tego co podałeś się nie da podzielić bo wszystko jest źle i plan jest do wywalenia.


https://www.sfd.pl/SPIS_TEMATÓW-_TRENING-t401012.html

Tutaj szukaj splita partia 2x w tyg, układasz i dajesz do sprawdzenia.

Jeśli chcesz coś na 3 dni to szukaj FBW.



Pzdro

Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-03-15 19:19:36
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1518
Dobrze więc, postanowiłem nie kombinować, wziąć gotowca i dwa miesiące jechać treningiem o takiej samej intensywności w pon i czw/wt i pt a po tym okresie zmienić na różną intensywność, tj ciężki-lekki-W-lekki-ciężki-W-W.
Czyli obecnie ruszę tym planem:
A: klatka, barki, tricepsy.

- Wyciskanie sztangi płasko 3s x 8-12
- Wyciskanie sztangielek skos w górę 2s x 8-12
- Rozpiętki 2s x 8-12

- Wyciskanie sztangielek siedząc 3s x 8-12
- Unoszenie sztangielek w opadzie 2s x 8-12

- Wyciskanie francuskie sztangi siedząc 3s x 8-12

B: nogi, plecy, bicepsy.
- Przysiad ze sztangą 3s x 8-12
- Przysiad wykroczny 2s x 8-12
- Uginanie leząc 2s x 8-12
- Wspięcia na palce 3s do maxa
- Podciąganie na drążku szerokim nachwytem 3s do maxa
- Wiosło sztangą podchwytem 2s x 8-12
- MC 3s x 8-12
- Uginanie ramion ze sztangą 3s x 8-12

Co Wy na to ?

Zmieniony przez - Goldi92 w dniu 2010-03-15 19:35:49
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 390 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2284
niech będzie , tylko w tej kolejności : ciężki-lekki-wolne-ciężki -lekki-wolne

pzdr

"Nie walczysz - przegrywasz ,walczysz - wygrywasz lub przegrywasz .Wybieram to drugie "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 390 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2284
niech będzie
pzdr

"Nie walczysz - przegrywasz ,walczysz - wygrywasz lub przegrywasz .Wybieram to drugie "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 390 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2284
sory , coś mi sie popiepszyło , dobrze napisałeś :ciężki-lekki-wolne-lekki-ciężki-wolne-wolne ;)

pzdr

"Nie walczysz - przegrywasz ,walczysz - wygrywasz lub przegrywasz .Wybieram to drugie "

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomozcie;d

Następny temat

Rodzaje gryfów

electro
Polecane artykuły