Chce zacząć ćwiczyć na siłowni... i tu zaczynają się schody mam 18 lat wzrost 175cm a waga TYLKO 59 km jednym słowem chudzielec...a wszystkiemu winna szybka przemiana materii.
Kolejny problem to to że jestem zielony w tych sprawach, wiem że ważna jest dieta i trening. Proszę o jakieś propozycje co do diety i treningu.
Może brać jakieś odżywki i suplementy... może kreatyna podobno dużo lepsze efekty?
Jednym słowem POMOCY!
proszę o wyrozumiałość
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
Waga: 59
Wzrost: 175
Cel treningowy: Masa, mięśnie
Staż treningowy na słowni: 0
Uprawiane inne sporty: Piłka nożna
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławeczka, sztanga, hantle
Dieta: brak
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Kolejny problem to to że jestem zielony w tych sprawach, wiem że ważna jest dieta i trening. Proszę o jakieś propozycje co do diety i treningu.
Może brać jakieś odżywki i suplementy... może kreatyna podobno dużo lepsze efekty?
Jednym słowem POMOCY!
proszę o wyrozumiałość
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
Waga: 59
Wzrost: 175
Cel treningowy: Masa, mięśnie
Staż treningowy na słowni: 0
Uprawiane inne sporty: Piłka nożna
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławeczka, sztanga, hantle
Dieta: brak
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Krzysztof Piekarz