SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej? Jaki trening, co i jak?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1197
Witam... zadałem sobie z kumplami z siłki pytanie, jakim treningiem ćwiczyć. Obecnie cały czas ćwiczymy FBW, i jednak chyba przydało by się zmienić na coś innego..

Ogólnie licząc w całość, trening objął nas w jakieś 2 lata, w tym przerwy. Teraz zaczynamy po 3-4 tygodniowej przerwie..

Wiek'i : 17, 16, 23
Wszyscy ćwiczymy tym samym planem.

Proszę o podpowiedź.
A i jeszcze chciałem zapytać czy warto jak dla mnie (17 lat) kupić gainera mass xxl? przyda mi się, da jakieś efekty? pzdr

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 70

Wzrost: 175

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 1,5rok

Uprawiane inne sporty: worek, rower, i jakies tam jeszcze...

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): srednia silka, swoja domowa

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak

Traw meksykańskich garść... przyprawiła mnie o lot bez tchu
O stan na podobieństwo snów...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Nie powinniście ćwiczyć tym samym planem bo jak przypuszczam nie jesteście na tym samym stopniu rozwoju


Co do planu wszystko zalezy ile macie dni do dyspozycji

Tak czy inaczej miesięczna przerwa to dość długo dobrze by było zacząć od lekkiego FBW na "rozruch" później można spróbować albo skróconego FBW lub splita

Ps odzywka jest uzupełnieniem diety i pod tym kątem musisz ją dobrać

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do Oceny Pilne Brak EFEKTOW !!!

Następny temat

Dziennik treningowy by adambanan

WHEY premium