Zauwarzyłem że wszyscy piszą że woł. mielona to sam syf i żeby kupowac całe kawałki i ewen. dopiero mielić. Ja często kupuje mieloną z zawartością tłuszczu 3-7%.Może macie na myśli mięso bez oznaczenia zaw. tł. Jak chodzi o coś innego proszę o wskazuwki.
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
no nie bardzo
ostatnio tez kupilem mielona wolowine paczkowana po 500g niby firma jedna z najlepszych a smakowalo jak kupa
niska zawartosc tluszczu (dlatego wzialem) a musialem i tak odlewac z patelni a nic nie dawalem
kupisz jakis chydy kawalek, zmiela na miejscu i widzisz jak to bylo przed zmieleniem i po
a tak to kupujesz takie lepsze parowki czyli Stefana w kaloszach zmielonego z wedka spod mostu w najlepszym wypadku
odradzam ale zrobisz jak chcesz
ostatnio tez kupilem mielona wolowine paczkowana po 500g niby firma jedna z najlepszych a smakowalo jak kupa
niska zawartosc tluszczu (dlatego wzialem) a musialem i tak odlewac z patelni a nic nie dawalem
kupisz jakis chydy kawalek, zmiela na miejscu i widzisz jak to bylo przed zmieleniem i po
a tak to kupujesz takie lepsze parowki czyli Stefana w kaloszach zmielonego z wedka spod mostu w najlepszym wypadku
odradzam ale zrobisz jak chcesz
...:::Every Dream Has A Beginning:::...
...
To mielone ma spulchniacze, soje i wiele różnych innych wynalazków.
Myślisz że jakby to było wartościowe zmielone mięso wołowe które kosztuje normalnie sporo to by była aż taka różnica cenowa między mielonym a nie mielonym?
Myślisz że jakby to było wartościowe zmielone mięso wołowe które kosztuje normalnie sporo to by była aż taka różnica cenowa między mielonym a nie mielonym?
...
korbol30 j/w nie widzisz z jakich części jest mielona jak wyglądała wcześniej mięsa mielone zazwyczaj najpierw długo leżą potem się je mieli i nie widać nic
Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!
https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620
...
no właśnie troche mnie cena zastanawiała bo duża rużnica jest to pytałem. Kawałki z jakiej części byście polecali?
...
polędwica w szczególności ale patrz czy mięso jest ładne i sam wybierz bo nie każdy ma kasę
Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!
https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620
...
jest jeszcze wieprz nie tak super ale lepiej cenowo pozdr
Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!
https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz