SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wołowina mielona-czy jest gorsza?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619
Zauwarzyłem że wszyscy piszą że woł. mielona to sam syf i żeby kupowac całe kawałki i ewen. dopiero mielić. Ja często kupuje mieloną z zawartością tłuszczu 3-7%.Może macie na myśli mięso bez oznaczenia zaw. tł. Jak chodzi o coś innego proszę o wskazuwki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
skad wiesz co tam jest?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619
no wiem że tl. jest mało a to chyba najwarzniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
no nie bardzo
ostatnio tez kupilem mielona wolowine paczkowana po 500g niby firma jedna z najlepszych a smakowalo jak kupa
niska zawartosc tluszczu (dlatego wzialem) a musialem i tak odlewac z patelni a nic nie dawalem
kupisz jakis chydy kawalek, zmiela na miejscu i widzisz jak to bylo przed zmieleniem i po
a tak to kupujesz takie lepsze parowki czyli Stefana w kaloszach zmielonego z wedka spod mostu w najlepszym wypadku
odradzam ale zrobisz jak chcesz

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
To mielone ma spulchniacze, soje i wiele różnych innych wynalazków.
Myślisz że jakby to było wartościowe zmielone mięso wołowe które kosztuje normalnie sporo to by była aż taka różnica cenowa między mielonym a nie mielonym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
korbol30 j/w nie widzisz z jakich części jest mielona jak wyglądała wcześniej mięsa mielone zazwyczaj najpierw długo leżą potem się je mieli i nie widać nic

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619
no właśnie troche mnie cena zastanawiała bo duża rużnica jest to pytałem. Kawałki z jakiej części byście polecali?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
polędwica w szczególności ale patrz czy mięso jest ładne i sam wybierz bo nie każdy ma kasę

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619
dzięki za szybkie i konkretne odp. a jednak drogo będzie:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jest jeszcze wieprz nie tak super ale lepiej cenowo pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Możesz poszukać części na pieczeń wołowej. Cena u mnie w lokalnym sklepiku nie taka straszna -25zł. Od czasu do czasu można. Lecz strasznie długo trzeba to przyrządzać, stąd też bezsensu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zielone warzywa-dlaczego takie ważne?

Następny temat

Dieta ocena 16 latek

WHEY premium