SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy jest sens trenowac w mojej sytuacji ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 438
Witam

Mam pytanie czy da mi cos trening jezeli pracuje 3 dni w tyg. po 15 godzin i nie mam w pracy mozliwosci zbyt czestego jedzenia jedynie sniadanie w domu o 8 rano pozniej kolo 13 jakas bulka z szynka, tunczykiem i serem, pozniej obiad o 18 a na koniec o 22 jakas pizza czy cos takiego. I czy w ogole ma sens trening bez diety ? Ja poprostu staram sie jesc jak najwiecej produktow w ktorych znajduje sie bialko a na reszte nie zwracam uwagi i nie bardzo mam czas na diety

zycie bez ryzyka jest jak ogorki konserwowe bez ogurków

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
Trenowac zawsze mozesz....Ale wymiernych efektów z tego nie bedzie ...

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli odpowiednio dużo kalorycznie będziesz jadł w ciągu dnia a w posiłkach przed pracą będziesz spożywał odpowiednią ilość białka wolnowchłanialnego, cukru o niskim ig, tłuszczu a po pracy szybko wchłanialne białko to jak najbardziej efekty będą. Jeżeli w pracy nie możesz jeść to bierz jedzenie w napoju przynajmnije (odżywka/gainer) bądź zmiksowane żarcie, mleko itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
Jak skalar.
Dasz rade, jak masz wolną chwilke to staraj sie
coś przekąsić tak aby zawsze wpadło troche kcal.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
do tego trening siłowy max 4 pow. bo na typowej masówce nie będzie efektów.

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 438
Czemu na masowce nie ma efektow ? Znaczy ja robie 4 serie po 8 powtorzen na wieksze partie barki , klata , plecy od 2 i pol miesiecy cwicze i poki co jedynie efekty w sile widze zaczynalem od 40 kg na klate a teraz w pierwszej serii 60 kg podnosze a w nastepnych 55 a waga faktycznie nic nie poszla ale ja ogolnie do szczypiorkow nie naleze i z mojej masy mozna wiecej sily wycisnac wiec moze to kwestia tego ? :) mam 183 wzrostu i waze 75 kg

zycie bez ryzyka jest jak ogorki konserwowe bez ogurków

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo trening masz prawie pod siłę. Daj więcej powtórzeń, bądź nadwyżka kalorii jest mała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
Skalar jak to ma trening pod siłe? robi po 8pow, czyli typowa masa, przedział (12-8pow).

Sęk leży w tym, że ma jeszcze malutkie cieżary rzędu 50-60kg co oznacza że ćwiczy od niedawna więc siła tak czy siak będzie szła w góre. Schody zaczną się na przedziale 80-100kg - tutaj już sprawa indywidualna, wszystko zależy od organizmu i wtedy już nie będzie tak pięknie szło w wysokim przedziale powtórzeń.

Zmieniony przez - mobi89 w dniu 2008-01-06 15:23:48

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening na siłe to około 6 powtórzeń.
Przy treningu na masę wielu ludzi narzeka na brak efektów przy małych ilościach powtórzeń 8-10. Ja sam robiłem po 15, 20 i bardzo dobrze mi to wychodziło. Dlatego tak stwierdziłem, chociaż wiem że na masę teoretycznie robi się 8-12 powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
Skalar tutaj już sprawa indywidualna
Ja np. 6pow robie tylko na początku jakiegoś
cyklu treningowego, później schodze w dół
i rzeczą normalną jest, iż czym mniej wykonujesz
powtórzeń tym siła idzie szybciej.Niestety łatwo się
też przetrenować dlatego okres 1,2,3pow nie może
trwać zbyt długo.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
do AUTORA: SPOKOJNIE! jesli 3 razy w tyg bedziesz jadł 3- posiłki dzinnie a nie 5-6 to nic sie nie stanie! pamietaj ze najwazniejszy jest bilnas kalrzyczny! wazne zeby w ciagu dnia dostarczył odpowiednia ilosc B/T/WW. Skalar napisał bardzo dobrze, musisz w te dni jesc głównie białko wolnowchlłanialne(kazeina,jajka) bo nie bedziesz mógł za czesto dostarczac nowych porcji. a zamiast tej bułki proponuje cos bardziej odzywczego we wspomnianym szejku, np 300g sera białego, 150-200g mleka + 30-40g orzechów ziemnych,(jesli to pracy fizy to banan) + jakies jajko, suszone owoce płatki owsiane, ryz....i pijesz to sobie przez 30 min....masz litr szejka wypasonego na maxa(dodajesz kakao czy cos do smaku i masz jak jogurt tylkoz e mega odzywczego:)
bez obaw jak jes 3 posiłki to tez jest ok.:) bedzie dobrze:)

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na początek

Następny temat

Dieta na redukcje do oceny

WHEY premium