Witam. W grudniu zakupiłem sobie Mammotha 2500 i przybrałem ~6kg przy niewielkich ćwiczeniach i normalnym odżywianiu (ryż zamiast ziemniaków, jogurty, banany, mięsa wieprzowe i drobiowe, jajka).
Przez cały luty mam przerwę, z powodów zdrowotnych i edukacyjnych :P Od marca planuję zakup ponownie gainera i rozpoczęcie ćwiczeń na siłowni, dlatego chciałbym wiedzieć czy teraz znowu zakupić Mammotha, czy może jest coś lepszego ? Monster mass albo mass xxl ? Wiadomo ćwiczenia głównie na masę, bo te 70 kg przy 1,90m to baaardzo mało (a wcześniej 64kg).
Przez cały luty mam przerwę, z powodów zdrowotnych i edukacyjnych :P Od marca planuję zakup ponownie gainera i rozpoczęcie ćwiczeń na siłowni, dlatego chciałbym wiedzieć czy teraz znowu zakupić Mammotha, czy może jest coś lepszego ? Monster mass albo mass xxl ? Wiadomo ćwiczenia głównie na masę, bo te 70 kg przy 1,90m to baaardzo mało (a wcześniej 64kg).
Krzysztof Piekarz