SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carbo Olimp pytanie.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 298 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2749
Witam wszystkich mam pytanie odnośnie Olimp Carbo , bo zamówiłem 7kg a nie wiem jaki smak wziąść. Co byście polecili? myślałem o truskawce :>
A co do dawkowania to chciałbym zrobic troche inaczej ... Chodzę na siłownie 3x w tyg. i tu mam pytanie. Czy lepiej wziąść 100g carbo odrazu po treningu , i nie brać w dni nietreningowe , czy lepiej wziąść 50g po treningu i 50g w dni nietreningowe? Słyszałem ze można 100g odrazu po treningu
Pozdrawiam

To bóg nas stworzył ^^ ale to my decydujemy jak wyglądamy..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Tak tak, wiem. A sam na izomaltulozę się nie napalam. Trzeba będzie spokojnie poczekać na jakieś konkretniejsze relacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840

po co ci tyle carbo

jak wyglada twoja dieta? masz w ogole ja?
imo carbo zbedne dla kulturysty

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 298 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2749
Diete posiadam , 150b / 300ww/ 70t na dobe. Do tego biorę jeszcze System Protein 80 i jest giteś . A ww chce kupić głównie żeby troche przytyć ;p

To bóg nas stworzył ^^ ale to my decydujemy jak wyglądamy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
to poszukaj innego zrodla wegli niz carbo
wez sie za jedzenie, a nie picie cukru w proszku.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 298 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2749
Biore się za jedzenie ;d bo w 2msc. wskoczyło mi 2,2kg to chyba dobrze co ;)? a Carbo to nie sam cukier ;] nie przesadzajmy ;p

To bóg nas stworzył ^^ ale to my decydujemy jak wyglądamy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
to jak ci tyle wskoczylo, to po co chcesz sie opychac weglami?
juz lepiej gainera kup nic same wegle ladowac w siebie.
chociaz z zawartoscia 10% bialka, na podbicie kalorii.
gainer wegli lepszych nie ma, ale lepszy niz carbo jest.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 298 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2749
tak tak... Ale mówie że posiadam już odżywkę białkową i będe robił sobie "sam" gainera^^... I będe mógł według braku w diecie dać tyle białka i tyle ww ile będe chciał. Nawet jak przytyłem 2,2kg to nadal jestem za chudy 75kg przy wzroscie 187

To bóg nas stworzył ^^ ale to my decydujemy jak wyglądamy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
to trzeba bylo zaznaczyc, ze sam bedziesz dorabial gainera, bo nigdzie tego nie napisales
to zmienia postac rzeczy.
bierz taki sam smak jakie ma bialko.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 298 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2749
no raczej nie znajdę carba o smaku wanili :) A co do mojego pytania , można brać 100g carbo odrazu po treningu a zrezygnować z niego w dni nie treningowe?. Bo białka biorę zazwyczaj 35g. bo wiecej mi nie potrzeba, ponieważ roszta wychodzi z diety ;)

To bóg nas stworzył ^^ ale to my decydujemy jak wyglądamy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
100g to bardzo duzo.
50g jednorazowo bym pil nie wiecej.
co do skamu trudno doradzic, bo kazdy woli inny, kwestia gustu. dla mnie kazde carbo jest smaczne, bo to wegle, a wegle sa smaczne z natury

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 298 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2749
hehe dobra dzięki ;) to jak 50g po treningu to kiedy mógłbym jeszcze rozmieścić te moje weglowodany ;)? brać je w dni nietreningowe ? bo ty chyba bez sensu...A i tak opytamalnie ;] ile ml wody zalewać do 50g ? bo trole na siłowni leją dużo tej wody xP, albo mają wiecej odżywki bo zawsze wychodzi im cały shaker;>.

To bóg nas stworzył ^^ ale to my decydujemy jak wyglądamy..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozbudowa klatki piersiowej

Następny temat

Który gainer byłby lepszy ?

WHEY premium