Jeśli chodzi o mnie to ćwiczę ok 2,5r. waga ok. 64kg wzrost ok 175cm bez suplementacji, bez diety (staram się jeść zdrowo i odpowiednio, bez ustalonych posiłków). Z góry dzięki
Jeśli chodzi o mnie to ćwiczę ok 2,5r. waga ok. 64kg wzrost ok 175cm bez suplementacji, bez diety (staram się jeść zdrowo i odpowiednio, bez ustalonych posiłków). Z góry dzięki
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
Pytasz o rzeźbe/redukcje? Wejdź najpierw ten link: http://www.sfd.pl/[ART]_RZEŹBA-t569190.html
A tu ankieta: http://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t501693.html
Specjalizacja HSS na łapy:
http://www.sfd.pl/[ART]_Specjalizacja_HSS-100_na_Biceps_/_Triceps_by_Jodełko-t532569.html
No większość moich treningów była kierowana na masę, jako że jestem/byłem chudy. Ostatnio tylko sobie zrobiłem siłowo wytrzymałościowy niemieckich ciężarowców, fajna sprawa. No i teraz zamierzam z powrotem masować.https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t501693.html
o to chodzi.
Ale widze ze dieta lezy wiec nieoczekiwalbym na dobre rezultaty,jezeli wogule takie by byly
„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„
Pilny student Vincea.
]
ogólnie też nie wysililes się z opisem; nawet nie napisąles jak trenujesz ta grupę- choc i tak twierdzę, ze masz ogólne braki większe niż miejscowe
"Każdy ma w swoim życiu swoje Westerplatte"
Jan Paweł II
"Gorzki to chleb jest polskość"
C. K. Norwid
https://www.facebook.com/FilmyKtoreZmieniajaZycie/photos/a.1433936366899118.1073741828.1433433930282695/1434660943493327/?type=1&theater
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=845830128789824&set=a.163427777030066.27088.100000885337703&type=1&theater
Krzysztof Piekarz