Szacuny
24
Napisanych postów
2956
Wiek
35 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
80905
W takim wypadku uwazaj na prostowniki. Dostana przy martwym ciagu, przy wioslowaniu polsztanga no i wioslowaniu hantla. A o kontuzje dolnego odcinka kregoslupa nietrudno. Moze warto po MC zrobic szrugsy, prostowniki beda miec chwile na odpoczynek.
Ucierpi tez na tym szerokosc plecow, oba wioslowania sa bardziej na grubosc.
Rada: koniecznie kup drazek.
Zmieniony przez - Ballomus w dniu 2010-02-08 19:26:30
Szacuny
0
Napisanych postów
81
Wiek
47 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1342
Problem w tym (pisałem o tym w jednym ze swoich postów), że drążka nie mam gdzie założyc - wszędzie nida-gips i drewniane framugi. Przejrzałem wszystkie dostępne opcje - podwieszane do sufitu, montowane na ścianę, do framugi, na framugę od zewnątrz - i nie ma opcji żeby go gdzieś wpakowac. Nie mam też miejsca żeby wpakowac do pokoju drążek stojący ( taki mały "trzepak":)Jedyne wyjście to (przeczytałem na tym Forum) położenie drążka na dwóch krzesłach i podciąganie z pozycji leżącej ale nie jestem do tego przekonany...
Zastanawiam się czy jest sens np. robic podciąganie w robocie ale wtedy wyglądałoby to tak, że w niedzielę jadę zestaw na plecy a kończę go w poniedziałek na drążku:(
Wczoraj cwiczyłem proponowanym przez Was zestawem tzn. MC, wiosłowanie sztangą i sztangielkami (4s. - 12/10/10/8). Faktem jest, że czułem górę pleców ale też dzisiaj rano prostowniki dały o sobie lekko znac tak więc znowu racja po Waszej stronie:)