Kreatyne planuje wziąć w marcu. Teraz chciałem sobie zapodać coś na lepszą regeneracje, motywacje do treningów.
Zastanawiam się nad zakupem - Estryfikowanej leucyny od Olimpa i dodanie 5g do odżywki białkowej i płatków po treningu.
Co o tym sądzicie? Brał ktoś? Nie spodziewam się spektakularnych efektów. Poprostu zastanawiam się nad leucyną i NOZ IV i myśle czy nie będzie zdrowiej i lepiej leucyne
Zastanawiam się nad zakupem - Estryfikowanej leucyny od Olimpa i dodanie 5g do odżywki białkowej i płatków po treningu.
Co o tym sądzicie? Brał ktoś? Nie spodziewam się spektakularnych efektów. Poprostu zastanawiam się nad leucyną i NOZ IV i myśle czy nie będzie zdrowiej i lepiej leucyne

Krzysztof Piekarz
