Witam serdecznie! Musze schudnąć około 5-6 kg, niestety mam bardzo słabą "silną wole " :(I cieżko mi idzie:( Wymyslam sobie juz rozne powody-ze musze schudnac na Sylwestra, a to znów na wesele kuzyna i nic, teraz postanowiłam ze przez cały post nie bede jadła słodyczy i postaram sie ograniczyc z białym pieczywem i bede cwiczyc ok.45 min-godziny na steperze? Jak myslicie czy cos schudne przy takich postanowieniach (kiedy lepiej cwiczyc rano na czczo czy wieczorkiem).Moze jak ktos mnie podbuduje i powie mi ze rzeczywiscie idzie schudnac tym sposobem to sie wezme za siebie. Dodam jeszcze ze mam bardzo słabą przemiane materii, moze to jest zwiazane z tym ze od okolo 4 lat nie jem miesa i wedlin, od miesiaca pije czerwona herbatke-spalajaca tłuszcz podobno,a mój tłuszcz jak był tak jest:) nic go nie rusza:(
Pomocy
Za odpowiedz dziekuje
Pomocy
Za odpowiedz dziekuje
Krzysztof Piekarz
Ćwicze cyklicznie tzn od cyklu do cyklu