SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

laurynka/dziennik - Redukcja - motywacja+zdrowe nawyki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43692

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć Lurcia energii, radości i słoneczka na cały dzień. Buziaki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3172
dołączam się do życzęn falusi!
mnie dzis czeka silka ale chyba uloze nowy plan...bo tamten byl do kitu
...
Napisał(a)
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 67661
i ja Ci życzę Sandruś miłego dzionka:):):)

Tancerka poszukaj może w planach dziewczyn i spróbuj sobie z tego coś ułożyć:)

:):)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4159
Dziękuję Wam dziewczynki :) :* :* :*
Dzisiaj fajny dzień... miałam zajęcia mieć do 18, ale się zwolniłam bo źle się czuje... ah ta kobieca przypadłość ... a jutro duże zaliczenie, więc teraz idę odpoczywać a później nauka, nauka i jeszcze raz nauka A tak poza tym dziś w nocy mi się śniło, że kawe piłam hehe

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31715
Lepsze to niz ciasteczkowy potwór
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3172
ostatanio byly urodziny ulicy sezamkowej
wiesz co laurynka? jest taka kawa nestle zbozowa bardzo przemielona ale dwie lyzeczki zawierają tylko 2,5 węgli. mozna bez mleka ja pic jest pyszna i mozesz poslodzic slodzikiem. robisz w malej filizaneczce - nie kubku i masz kawkę w wersji mini ale za to smak jest intensywny nie czuć wody no pycha!
pisze ci bo wiem ze lubilas kawkę.
...
Napisał(a)
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 67661
oo kawa zbożowa hehe- z dzieciństwem mi się kojarzy:) miłego dnia i sił na trening jeśli masz dzisiaj:)

:):)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4159
Tancerko bardzo Ci dziękuję poszukam tej kawki
Elaine dziś nie było treningu Mój przyszły mężuś hehe bardzo źle się czuł... musiałam się nim zająć i na siłownie nie poszliśmy. Już nie marudzę.

Zmieniony przez - laurynka w dniu 2009-11-28 00:28:53

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 67661
Laurynka to przynajmniej wiadomo, że Twój przyszły :) mężusz ma z Tobą bardzo dobrze:) Życzę miłego dnia i przecież wiesz, że my nie marudzimy....:):):):):)

:):)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31715
Dzień dobry Laurciu mega pozytywnego dnia Ci życzę, ja mam sporo roboty przy kompie a w międzyczasie będę kucharzyć
Buziaki
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Trening dla 15-latka Pół zaawansowany ;p

Następny temat

Ocena Splita. Co poprawić?

electro
Polecane artykuły