Cześć Lurcia
energii, radości i słoneczka na cały dzień. Buziaki 
energii, radości i słoneczka na cały dzień. Buziaki 
Ilość wyświetleń tematu: 43697
:):)
A tak poza tym dziś w nocy mi się śniło, że kawe piłam
hehe 
"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"
:):)
poszukam tej kawki
Mój przyszły mężuś hehe
bardzo źle się czuł... musiałam się nim zająć i na siłownie nie poszliśmy. Już nie marudzę.
"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"
:):)
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły