SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dobór Suplementow...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1637

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 304
Witam Wszystkich Tu Obecnych...Mam Problem Z Doborem Suplementow Do Diety i Cwiczeń. Obecnie Spożywam Białko Firmy Syntrax (Matrix 5.0) i BCAA + L Glutamine firmy Activelab i Carbo firmy Olimp ..,lecz sadze ze czegos mi brakuje. Jestem ektomorfik (osoba o szybkiej przemianie materii) i nabranie masy sprawia mi nie lada problemu. Mam nadzieje że czylas wiedza mi pomoze dojsc do upragnionego Celu

Wiek: 19 lat
Waga: 76kg
Wzrost: 185cm
Cel: Masa
Budżet: do 400 pln

Łapa Wielka, Kark Szeroki ! Rozrastamy Się Na Boki !!
Nie Bierz Koksu, Bo Cie Zrzucę Z Mostu !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 304
hm... a wobec tego jak z dawkowaniem bo to najwazniejsze :D

co sadzicie o tym: :>
Dt :
-rano creashot
-30 min przed treningiem creashot
-po treningu mono
DNT:
-rano creashot
-po poludniu mono

Chyba ze macie inne pomysly na odpowiednie zastosowanie tych supli



Zmieniony przez - st0nka18 w dniu 2009-11-29 22:21:30

Łapa Wielka, Kark Szeroki ! Rozrastamy Się Na Boki !!
Nie Bierz Koksu, Bo Cie Zrzucę Z Mostu !

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 487 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10056
zwiększ bilans kaloryczny w diecie

NO pain NO gain

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36538
Daj ankietę łatwiej będzie ustalić i pomóc.

Zmieniony przez - davidnth w dniu 2009-11-23 09:01:18

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 304
Zapomnialem jeszcze dodać...

Staż: 5 miesiecy

Dieta :
B: 225g (w tym 185g pochodzenia zwierzecego) - 2,3g na kg masy
W: 448g - 5,6g na kg masy
T: 97g - 1,2g na kg masy
kcal: 3565

Poprzednia Suplementacja: creatine mega cpas 1250 firma "Olymp" Gainer HyperGain firma "Hyper Strength" stonsowane w lipcu/sierpniu Br. Białko Matrix 5.0 Firma "Syntrax" Stonoswane pazdziernik Br.

Łapa Wielka, Kark Szeroki ! Rozrastamy Się Na Boki !!
Nie Bierz Koksu, Bo Cie Zrzucę Z Mostu !

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
od jak dawna jedziesz na powyzszym bilansie kalorycznym? jak waga w tym czasie
?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32241
monohydrat + białko/gainer jak masz braki w diecie, witaminy
+ ew arginine np z Activlabu

Nie doradzam żadnych pomperów, stacków ze względu na staż :)

Pozdrawiam.

zuo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 304
hm.. od lipca lecz waga mi sie zmieniała zaczelem od 73 kg obecnie warze 76-77 kg i nie spada

Zmieniony przez - st0nka18 w dniu 2009-11-23 12:31:25

Łapa Wielka, Kark Szeroki ! Rozrastamy Się Na Boki !!
Nie Bierz Koksu, Bo Cie Zrzucę Z Mostu !

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
tzn ze diete masz dobrą

zestaw kreatyna + przedtreningówka (cos prostego, jak chocby nitro ener, creashot itp)

do tego magnez / ZMA / mzb i ew BCAA/leucyna
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 304
aha czyli najlepiej zwykle mono + przedtreningowka :>

Łapa Wielka, Kark Szeroki ! Rozrastamy Się Na Boki !!
Nie Bierz Koksu, Bo Cie Zrzucę Z Mostu !

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
IMO - tak

mono, alba inna forma kreatyny, jak chcesz kombinowac
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 304
aha dzieki za pomoc ! SOG Wedruje Do Ciebie: ) Miłego Dnia

Łapa Wielka, Kark Szeroki ! Rozrastamy Się Na Boki !!
Nie Bierz Koksu, Bo Cie Zrzucę Z Mostu !

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kaizen Creapure przy bieganiu naczczo

Następny temat

doradzcie

electro
Polecane artykuły