Szacuny
0
Napisanych postów
24
Wiek
35 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
304
Witam Wszystkich Tu Obecnych...Mam Problem Z Doborem Suplementow Do Diety i Cwiczeń. Obecnie Spożywam Białko Firmy Syntrax (Matrix 5.0) i BCAA + L Glutamine firmy Activelab i Carbo firmy Olimp ..,lecz sadze ze czegos mi brakuje. Jestem ektomorfik (osoba o szybkiej przemianie materii) i nabranie masy sprawia mi nie lada problemu. Mam nadzieje że czylas wiedza mi pomoze dojsc do upragnionego Celu
Wiek: 19 lat
Waga: 76kg
Wzrost: 185cm
Cel: Masa
Budżet: do 400 pln
Łapa Wielka, Kark Szeroki ! Rozrastamy Się Na Boki !!
Nie Bierz Koksu, Bo Cie Zrzucę Z Mostu !
Szacuny
0
Napisanych postów
24
Wiek
35 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
304
Zapomnialem jeszcze dodać...
Staż: 5 miesiecy
Dieta :
B: 225g (w tym 185g pochodzenia zwierzecego) - 2,3g na kg masy
W: 448g - 5,6g na kg masy
T: 97g - 1,2g na kg masy
kcal: 3565
Poprzednia Suplementacja: creatine mega cpas 1250 firma "Olymp" Gainer HyperGain firma "Hyper Strength" stonsowane w lipcu/sierpniu Br. Białko Matrix 5.0 Firma "Syntrax" Stonoswane pazdziernik Br.
Łapa Wielka, Kark Szeroki ! Rozrastamy Się Na Boki !!
Nie Bierz Koksu, Bo Cie Zrzucę Z Mostu !