SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czym zastapic cwiczenia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61
Witam, jakimi innymi cwiczeniami moge zastapic:
- Pompki na poręczach
- Prostowanie ramion na wyciągu
oraz
- Unoszenie z opadu

Mam te 3 cwiczenia w planie (FBW), ale niestety mam do dyspozycji tylko silownie w domu tj. lawka regulowana, gryf prosty/lamany i drazek. Z gory dzieki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8078
zastap calkiem innymi cwiczeniami np.amiast pompek na klatke zrób wyciskanie glowa w góre lub na skosie, albo tradycyjne pompki z waskim rozstawem rąk, mozna tez pompki na krzeslach.nie musisz zastepowac podobnymi cwiczeniami

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61
Pompki na poreczach to w tym przypadku cwiczenie na triceps, moge wiec je zastapic wyciskaniem na plaskiej waska?
Prostowanie ramion na wyciagu myslalem zeby zastapic pompkami na krzeslach.
Nie mam natomiast pomyslu co do unoszenia z opadu, martwy ciag odpada (jest w planie A, to jest plan B)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 735
zamiast prostowania ramion na wyciagu daj wyciskanie "francuskie" jednorącz sztangielki w siadzie, a zamiast unoszenia tułowia z opadu np "dzień dobry";p
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61
Dzieki za pomoc, rozumiem ze wyciskanie wasko zamiast pompek na poreczach bedzie ok?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8078
pompki na poreczach nie koniecznie na triceps.zalezy wszystko od kąta nachylenia do poreczy

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11184 Napisanych postów 52124 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Na triceps daj pompki w podporze tylem wg mnie sa o wiele befektywniejsze niz wyciskanie "francuskie" i jak masz mozliwosc to nogi wyzej niz rece lub na tym samym poziomie co rece.

Zamiast unoszenia tulowia z opadu dobre tez jest unoszenie tułowia z leżenia przodem z zablokowanymi nogami lub bez zablokowanych nog - mozesz robic z rekoma wzdluz tylowia lub dlonmi na plecach lub rekoma na glowie (trudniej) lub z obciazeniem na karku (bardzo trudne). Efekt bedzie podobny jak unoszene z opadu. Sam sprawdzilem - przez dlugi czas nie cwiczylem unoszenia z opadu i balem sie ze wznosy nie pozwola utrzymac wczesniejszej sily ale okazalo sie ze po przerwie nadal moglem wykonywac unoszenia z opadu z obciazeniem na karku jak wczesniej (w moim przypadku bylo to 10, 15 i 20 kg).
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6925 Napisanych postów 63311 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 787670
przy pompkach w podporze tylem nie schodź za nisko bo zniszczysz barki poza tym w tym ćwiczeniu bardzo szybko się progresuje z ciężarem

a co z martwym ciągiem ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

barki

Następny temat

plan na mase

electro
Polecane artykuły