Witam jestem początkującym forumowiczem jak i "kulturystą" :). Chciałem zapytać o parę rzeczy mianowicie jakie ćwiczenia na daną partie można robić mając:
-Ławeczka ze skosem i z modlitewnikiem
-sztanga prosta i łamana
-2 małe sztangielki
-120kg obciążenia
Proszę o odpowiedzi i mam nadzieje że nie będą to odp. typu idź na prawdziwą siłownie trener ci wszystko pokaże... nie każdego na to stać. Do tej pory chodziłem 5 nawet 6 razy w tyg. na siłownie kiedy i ile razy w tyg. optymalnie mógł bym chodzić na siłownie?
-Ławeczka ze skosem i z modlitewnikiem
-sztanga prosta i łamana
-2 małe sztangielki
-120kg obciążenia
Proszę o odpowiedzi i mam nadzieje że nie będą to odp. typu idź na prawdziwą siłownie trener ci wszystko pokaże... nie każdego na to stać. Do tej pory chodziłem 5 nawet 6 razy w tyg. na siłownie kiedy i ile razy w tyg. optymalnie mógł bym chodzić na siłownie?
Elo Elo 3.2.0.
Krzysztof Piekarz
wystarczy teraz dobrac odpowiedni dla ciebie trening no ale najpierw musisz powiedziec jaki ma byc cel tego treningu