SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

15 lat - Jakie ćwiczenia ze sztangą?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 79
Siemano,
Mam 15 lat i ćwicze już ponad 2 miesiące, ale nie zauważam zbytnio efektów , Mam do ćwiczeń sztangę 16 kg, jest możliwość dołożenia jeszcze 2 talerze po 8kg.
Jakie ćwiczenia powinienem wykonywać ? Może podali byście jakiś plan treningu, bo ja za bardzo nie wiem już jak ćwiczyć żeby mi doszło masy. A co myślicie o jakiś suplementach?

Zmieniony przez - mati00713 w dniu 2007-11-24 20:55:37

Prędkość jest Bogiem, szybkość nałogiem, nitro zabawą a TURBO podstawą.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21774
Lektura dla Ciebie:
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

A suplementy to tylko uzupełnienie diety, a nie wspaniały środek na wzrost mięśni.

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6354
Czy nie umiesz czytac?? najpierw poszperaj na forum a pozniej pytaj takich tematow jest codziennie to wiecej na ten sam temat.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26899
L. wysłanych artykułów 1
L. przecz. artykułów 2

Nucz sie czytac trudno uzyc wyszukiwarki ?? brak mi slow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a co myślicie o sterydach-tylko bez głupich komentarzy!

Zmieniony przez - mati00713 w dniu 2007-11-24 22:05:31

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
LOL!!!!!!! Za taki tekst powinienes bana zlapac. 15 lat i ty chcesz kluc dupsko? Czlowieku pomysl czy warto przez jena glupote zmarnowac sobie zycie, chcesz zalowac glupoty do konca zycia? chcesz cierpiec z powodu chwilowej chceci bycia wielkim? chcesz byc wielki i silny? zacznij chodzic na silownie i ciezko trenowac, uluz sobie plan, diete i cwicz po kilku albo kilkunastu latach bedziesz wielki i silny osiagniesz to na sucho bez koksu i bedziesz z tego dumny a co najwazniejsze bedziesz zdrowy. Przemysl sobie to co naisales.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4212
15 lat i koks? nie bardzo dobrze myslisz :)
w wieku 30 lat bedziesz jezdzil na wozku inwalidzkim i zdrowie bedzie kruche wogole w zadnym wieku sterydow nie powinno sie brac, jedynie jak ktos staruje do zawodow i zarabia na tym akse

Without rules, we are nothing but savages.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26899
Sorry jak dla mnie jestes jescze dzieckiem niedojzazlym wez najlepiej idz na silownie potrenuj zobaczyc efekty i odechce ci sie sterydow..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Masz 15 lat sklujesz dupe i co? w wieku 20 lat zacznie ci padac watroba, nerki w wieku 25 lat twoja watroba i nerki beda wygladaly jak u pijaka z 50 letnim stazem a w wieku 30 lat bedziesz smigal na wozku inwalidzkim z woreczkiem namocz i nie bedziesz mogl zjesc nic smazonego, pieczonego nawet glupiej coli sie nie napijesz ale czego sie nie robi dla silki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
heh, źles się zrozumieliśmy, może ja nie jasno sie wyraziłem, chodziło mi o coś takiego http://allegro.pl/item268654946_natural_sterol_complex_lepszy_niz_sterydy.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21774
Jeżeli ćwiczysz 2 miesiące (i chyba w dodatku bez diety) i takie myśli Cię nachodzą, odpuść. Pograj w szachy, ewentualnie w bierki. Chciałbyś dużo i szybko, więc to nie jest sport dla Ciebie.
CIERPLIWOŚĆ jest pierwszym sakramentem w kulturystyce.
Amen.

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening- pomoc w ułożeniu

Następny temat

nowy plan! proźba o sprawdzenie!

Fruzelina