SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Masa z Odtłuszczaniem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4370
Czy jest mozlwie nabieranie masy ze stratą tłusczu, oczywiscie z areobami. Bo mam go za dużo a waże bardzo mało.




Płeć: Mężczyzna

Wiek:

Waga: 61

Wzrost: 180

Obwód klatki: 89

Obwód ramienia: 30

Obwód talii: 83

Obwód uda: 54

Obwód łydki: 35

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: Dużo

Aktywność w ciągu dnia:
.


Uprawiany sport lub inne formy aktywności: .

Odżywianie: .

Cel: poprawa estetyki i proporcji

Ograniczenia żywieniowe: .

Stan zdrowia: .

Preferowane formy aktywności fizycznej: .

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: .

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: .

Stosowane wcześniej diety: .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Rób masę na dobrym jedzeniu, to wystarczy.
Pod moim postem masz linki, przeczytaj.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10367
a trenujesz na silowni np FBW?

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4370
mój trening to 5x w tygodniu i codzienie inna partia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10367
Trenuj lepiej 3-4x w tygodniu, w nietreningowe aeroby.

Czy jest mozlwie nabieranie masy ze stratą tłusczu, oczywiscie z areobami.
To jest mozliwe tylko u takich grubasow jak ja albo u poczatkujacych. Potem jest juz ciezko. Dlatego lepsze efekty odnosza cykle:
a) masowanie polegajace na budowaniu masy miesniowej przy jak najmniejszym wzroscie otluszczenia,
b) rzezba polegajaca na spalaniu wiekszej ilosci tluszcu i utracie wmiare mozliwosci jak najmniej masy miesniowej.

na chwile obecna powienienes zadbac o mase miesniowa czyli a).

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 90 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1740
przy takich parametrach ciała nie masz sie o co martwic. Masz posture dziecka poki co.
Trenuj na mase przy czym postaraj sie raczej nie przybierac masy za szybko. Poprawi Ci sie tzw kompozycja ciala, czyli relacja miesni do tluszczu. w tej chwili nie masz duzo tluszczu, tylko ta mała ilość tłuszczu na kosciach z odrobinka miesni sprawia, ze wydaje Ci sie ze jest go pewnie duzo... np mozesz sobie zrobic jakas faldke na brzuchu i myslisz, ze to straszne... Bardzo czesto sie zdarza, ze przy malej masie cwiczac i jedzac tak by sie rozrosnac przy okazji obniza sie ilosc tluszczu w organizmie, a przynajmniej jego %udział w calej masie. To wynkia przede wszystkim z chormonow. No niewazne...
Najwazniejsze - rob mase, nie martw sie o faldke, brzuszek itd tak dlugo jak podnosisz cotaz wieksze ciezary. przytyjesz 10-15 kg, to dopiero pomysl o zrzuceniu kilku procentow tluszczu (raczej nie bedziesz tego potrzebowal)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 55 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47895
Wkelj no bracie plan treningowy i jadlospis, to sie zobaczy w czym problem-
Wazysz bardzo malo, miesnia tez pewnie, jak na lekarstwo.
Tu trzeba zaczac jesc, zeby cos ruszylo i podlubac w treningu, zeby dawal wlasciwe bodzce do wzrostu...


Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-10-03 10:16:57
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak ukształtować talię? (damską)

Następny temat

Proszę o ułożenie diety

electro
Polecane artykuły