SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

*** ! ** Mr. Olympia 2009 - Relacja ** ! ***

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 233155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 108
Tetraceps zamiast tricepsu i Triceps zamiast bicepsu :)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25081
olokk - wiem co mówie , nie mówie że tak jest , ale ze jest to mozliwe , zmiennosc osobnicza wystepuje i taka prawda , a Ty wierz w co chcesz:)



p.s. ciekawy jestem ilu z was napisze jeszcze ze to niemozliwa bzdura a ilu ma choc blade pojecie w tej kwestii

Zmieniony przez - bart-j w dniu 2009-09-29 18:14:36

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 195972
Więc myślisz, że bardzo prawdopodobne jest, że na przykład Ty i ja różnimy się ilością mięśni w udzie czy przedramieniu?
Mogą się kształtem różnić, tendencjami rozwoju, zaczepieniem, długością... na ilość jest tyle ile jest i już

Zmieniony przez - OloKK w dniu 2009-09-29 18:17:44

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25081
olokk - jestes w błędzie , są mięśnie które u czesci populacji poporostu nie wystepuja , nie mowie tu o miesniach typu ramienno-promieniowy itp a raczej o miesniach precyzyjnych , i nie jest to bardzo prawdopodobne a mało prawdopodobne , ale jednak możliwe

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 195972
W sumie nigdzie nie mogę znaleźć precyzyjnie określonej ilości mięśni, więc może coś w tym być. Aczkolwiek sceptycznie do tego podchodzę, raczej na zasadzie niewykształcenia mięśnia niż jego braku.
U Warrena w każdym razie na pewno nie jest to kwestia braku mięśni tylko trudności w ich rozbudowaniu.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25081
olokk- nie po to ryłem anatomie , fizjologie i całą reszte nocami żeby ludziom kity wciskać , zapewne masz racje , zgadzam sie , ale nie zmienia to faktu ze jest taka mozliwosc o jakiej wspomnialem , ciekawostka dla reszty na przyszlosc ;]

w kazdym razie , i tak i siak roznica przedramion miedzy branchem a dexem i tak jest połowe mniejsza niż łydek tych dwóch panów i ogolnie całych kopyt , wiec marny argument na podwazanie pozycji brancha ;p

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 195972
Które mięśnie precyzyjne masz na myśli?

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
bo nie sadze zeby tego nie widział , niestety niektorych rzeczy nie przeskoczy , podobnie jak łydki dexa , pozdr ;]

ja niepisalem nigdzie ze nie wie czy ze u DExa lydki nie odstaja
pisze ze jego przedramiona odstaja i moze nie przeskoczyc bo juz raczej by to zrobil
nie przyczyny a skutki
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25081
olokk- głównie rozchodzi sie tu o prostowniki i zginacze palców , jest ich w cholere a nie mam 100% pewnosci w tej chwili ktore wiec nie chce wprowadzac w blad , ale tym bardziej nie chce mi sie sprawdzac bo jeszcze pare dni wakacji zostało to sie trzeba nacieszyć :D

btw , ciekawy avatar

Zmieniony przez - bart-j w dniu 2009-09-29 18:56:41

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 62148
aż na wymioty się zbiera

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zawody kulturystyczne gdzie kiedy

Następny temat

Mr. Olympia 2009 - dyskusja

electro
Polecane artykuły