SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** ! ** Mr. Olympia 2009 - Relacja ** ! ***

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 221664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Ale w jaki sposob oszukal genetyke? Talie sobie zmenijszyl o 30cm ? Zrobil maksymalna forme, ale nadal wygladal najbardziej klocowato i najmniej ksztaltnie z calej szostki. Tego sie nie zmieni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Gdy wyszła pierwsza 6 odrazu było wiadomo kto wygra Jay przygotowął się na 100% i w pełni zasłużył na 1 miejsce mam nadzieje że jeszcze powalczy za rok może 2 Phil zdecydowanie za nisko Kai też za nisko no a branch zrobił forme życia i należało mu sie 2 miejsce. Co do dexa to dla mnie on powinien byc za Philem i Kaiem no ale cóż nic już nie zmienimy

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
scR - Warren nie zmniejszył talii, ale porónaj sobie jego wygląd na zdjęciach w jego temacie z tym, co zaprezentował wczoraj.

Dla jasności mnie się nie podoba jego sylwetka, ale widać, że włożył w nią maksymalnie dużo pracy. Co nie zmienia faktu, że jest klocem. Podobnie jak Kotlet

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 49 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1845




Dla porownania 2008 i 2009

Zmieniony przez - stralka w dniu 2009-09-27 11:41:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Wspaniała forma Jay'a i zasłużone zwycięstwo

Jeśli chodzi o drugie miejsce Warrena...może się kłócić i tak dalej ale to nie zmieni tego ,że sędziowie widocznie zwracali większą uwagę na wielkość niż jakość mięśni a w tym aspekcie Branch Warren był lepszy od Dextera.

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38635
A co, Branch miał gorszą jakość od Dextera?

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23146
chłopaki ,a jak sie nazywała stronka na której można było porównac sobie zawodników w poszczególnych pozach,nie tylko mr olimpia,ale także w innych kategoriach i w różnych latach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
szkoda, że Wolf był bez formy

2-gie miejsce zaszkoczenie...

szkoda Heatha, bo mu się należało to 2-gie miejsce, a był tak daleko

Kai sam się zniszczył i te komenty o nim, że wygra itp sędziowie pokazali klase, że nie dali się tej nagonce

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007


tak ma wyglądać 2-gi najlepiej zbudowany facet świata?z tymi łap(kami)? nie rozsmieszajcie mnie...

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 775
łapkami a co ma może małe łąpy świetna forma Warrena zasłuzył na 2 miejsce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zawody kulturystyczne gdzie kiedy

Następny temat

Mr. Olympia 2009 - dyskusja

WHEY premium