SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** ! ** Mr. Olympia 2009 - Relacja ** ! ***

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 221658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawda, jay wygrał zasłużenie.
Widać było po jego twarzy na konferencji że to go dużo kosztowało.

Branch sukces życia, Dex porażka życia.

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 131196
2 miejsce brancha to porazka sedziow jak dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Branch - wielkie graty
Dex - ja tam jestem mimo wszystko w szoku
Jay - powalił wielkością

Jak Dex odpadł nie miałem wątpliwości kto wygra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14215
Morales_37 dokladnie jak Dex odpadl to zostala tylko jedna osoboa ktora mogla wygrac!

...:marrakech adventure:...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36449
Branch zasłużył jak najbardziej na 2 miesjce ,juz samymi treningami hardcorowymi widac ze mial cel i sie oplacilo.
Culter tez widac po twarzy ze suchy jak nigdy w zyciu nogi ladnie poprawil.
Dexter juz to mowilem powtarzalny jak co rok .W jego sylwetce niewidac jakis wielkich zmian
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13665
Warren najlepszy !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36449
ma ktos jakies foty z pozowania ?

Zmieniony przez - Mobaba w dniu 2009-09-27 07:13:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 440 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24756
Od początku kibicowałem Jayowi on musiał wygrać. Nie jest dla mnie dziwne ,że Dex 3 nic szczególnego nie pokazał za to Branch piękna forma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900


.

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
SCR - wykrakałeś , chciałes zgodnosc sedziow i brancha na 2 ja jay wygra no i masz :D


CUTS 3 TIMES BABY !!! rewelka w tym roku u niego brnach tez wielkie graty i moim zdaniem zasluzyl , tyle lat walczy i w tym roku z taka forma poszedl ze jak najbardziej ok , dex i jay chyba juz powoli emerka , vic chyba tez sie moze zaczac zastanawiac :D , troche dziwnie z philem , ale z drugiej strony faktycznie przy innych mały chłopaczek jest :D

Zmieniony przez - bart-j w dniu 2009-09-27 07:29:59

GO HARD OR GO HOME

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zawody kulturystyczne gdzie kiedy

Następny temat

Mr. Olympia 2009 - dyskusja

WHEY premium