SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** ! ** Mr. Olympia 2009 - Relacja ** ! ***

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 221650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6233
Oceniać oceniających to nie najlepsza opcja koksik Zauważ, że czołowe miejsca zajmowali znów Ci najwięksi "Trendy" które niby miały się zmienić poszły gdzieś sobie...

You want something?
Go and get it.
Period.



>>>BodyBuilding<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13085
Jay - w pelni zasluzenie
Branch - nie podoba mi sie jego sylwetka ale forme zrobil masakryczna wiec tez zalezalo mu sie
Dex - szkoda ze dopiero 3
Kai i Phil - jakos mnie nie zachwycili
Vic i Wolf - zawiedli
Ronny ROckel - zrobil na mnie swietne wrazenie i szkoda ze nie wskoczyl troche wyzej

"Codziennie staraj się być lepszym niż byłeś wczoraj"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1131
http://www.rxmuscle.com/videos/iatraining/711-heather-mae-french-trains-upper-body-in-preparation-for-her-houston-pro-figure-win.html

Tell me what you see when you look at me

Znawca: specjalista, ktory wie wszystko o czyms i nie wie nic o czymkolwiek innym.(Ambrose Bierce)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38184
Jay fantastycznie, 1 miejsce zasłużone. Warren też bardzo ładnie. Jedyne co mnie dołuje to 2 miejsce Henry'ego w 202
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1001 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49564
Nie wierze ,ze Heath tak słabo .
Jeden występ w roku i akurat podczas niego problemy ze zdrowiem.
Bóg faworyzował innych ^^
Cutler pierwszy ? No to akurat obiektywne było ;p

Dobry stanie sie lepszy ,
a lepszy najlepszy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
jakie były nagrody pieniężne dla poszczególnych zawodników?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Spompowany - jakie mial Heath problemy zdrowotne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 450 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4377
To Cuts pozamykał usta niedowiarka juz nie wspomne o Brenchu , Bog mnie wysluchał , a dobra porada dla Kaia , niech odkroji sobie ten kawał miecha co ma na dole plecow to moze bedzie kiedys 3 :D

Jay Cutler lifestyle

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 299 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27281
Przecież Branch, nie ma przedramion co wygląda ogólnie z dupy przy bicepsach przodem. Dex 2, Kai 3, Branch 4 i już, o.

puramuk:
In fifth place, in what must surely have been a disappointment, was "The Gift," Phil Heath. Heath, who suffered a stomach virus hours before Friday night's prejudging (at one point, EMT's were called in) dropped about eight pounds before taking the stage last night, but managed to show up much fuller and tighter for the finals tonight.

Zmieniony przez - Brekko w dniu 2009-09-27 09:27:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
Dexter the best...
Warren faktycznie nie ma przedramion, a dysproporcja w ramionach Cutlera mega wyraźna. Dex kompletny, jak rok temu..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zawody kulturystyczne gdzie kiedy

Następny temat

Mr. Olympia 2009 - dyskusja

WHEY premium