SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** ! ** Mr. Olympia 2009 - Relacja ** ! ***

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 221666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1001 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49564
Kazda poza w wykonaniu Phila to bogactwo ornamentów!~
Mimo choroby i , jak latwo sie domyslec , spadku formy byl najbardziej pocietym zawodnikiem na scenie !
Klatka w pozie most muscular czy klata bokiem eksplodowała ! Świetny efekt , nigdzie nie spotykany.
Nie moge zrozumieć jego 5 miejsca , podczas gdy warren jest 2...

Dobry stanie sie lepszy ,
a lepszy najlepszy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
ze startujących zawodników najbardziej lubie dexa,

aczkolwiek po przejrzeniu całego tematu najwieksze wrażenie zrobiła na mnie ta fota:




btw

podziwiam wytrwałość całonosnego ogladania zawodów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
ale następny rok należy do Phila

w zyciu

z takimi ograniczeniami kazde zawody gdzie wystapi "czolowka swiatowa" jak na wyzej opisywanych, bedą dla niego nie okazanym prezentem i pokrzywdzeniem zawodnikow ktorzy beda sie znajdowac w lepszej formie


poza tym, Mr. O z mizerną klatka piersiową oraz waskimi barkami, to nigdy nie przejdzie...



Jay

super, liczylem na cud ze w ciagu jednego dnia moze Kai cos jeszcze zrobi i zagrozi mu ale ty bylo nie mozliwe

zasluzone zwyciestwo


Branch

jestem pod wrazeniem


Dexter

jesli chce cos jeszcze zdobyc, musi postawic na rozbudowe miesni a nie na symetralną budowe ktora juz jak widac przychodzi mu juz nie latwo (chocby ramiona)


Kai

rozbudowac czworoboczne, podobna masa, lepsza definicja, separacja, wyrazistosc miesni i za rok moze ladnie zwojowac ...

Heath

to co wyzej o nim pisalem oraz...

jesli nadal bedzie poszerzal dysproporcje pomiedzy grupami miesniowymi to napewno nie zwojuje cudu na Mr O...


Wolf

jak ktos wspomnial, Come Back to Sarccev or go home

gdzie tu czasy jak chodzil za Jay'em i parodiowal go swoimi rozmiarami



nie wiem dlaczego ludzie nadal na siłe staraja sie wcisnac Heath'a na podium?

co on ma co sprawia ze on na to miejsce rzekomo zasluguje?

please tell me

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731773
Wielkie gratulacje dla Jaya. Choc nie jest to dla mnie nispodzianka. Tak jak pisale wczoraj trzeci tytul to tylko formalnosc. I widzisz scR, jednak udowodnil ze jest najlepszym pro. Od kilku juz lat. Inni obecnie to tylko tlo dla niego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 452 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10656
bic44

o tej focie właśnie mówiłem!!! Nikt nie miał lepiej dociętych wszystkich głów czwórek!!!

brawo jay!

Kulturystyka zaczyna się tam gdzie kończy się budowanie masy!!!

Pozdrawiam TOBY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731773
Dodam jeszcze ze Greene poza pierwsza trojka, tak jak chcialem go widziec. I zawsze poza trojka najlepszych powinien pozostac.

Warren jednak za wysoko,. Drugie miejsce mysle ze to bedzie jego zyciowy sukces. Zamiana miejscami z Dexem bylaby poprawna.

Heath - Nigdy nie bedzie Mr. O

Martinez - Zaluje ze tak nisko. Ale niestety , nie ma tej potegi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Spoko, udowodnil ze jest aktualnie najlepszy, przyznam. Ale Ty pewnie bys tego nie potrafil zrobic gdyby Jay nie wygral

Siodema - Heath juz dawno udowodnil, ze nalezy do elity w tym sporcie i nie trzeba go nigdzie wpychac bo jego sylwetka robi swoje. Gdy wychodzi na 100% nikt nie jest w stanie dorownac mu forma startowa, separacja i szczegolami miesni. I jako jedyny aktualnie, moze jeszcze Kai, ma ten rodzaj super plastycznych miesni (o ktorych Jay Cutler moze tylko pomarzyc), ktore swietnie sie eksponuja(eksploduja). Nie brakuje mu tez zadnej z partii miesniowych. Kropka. Jedyny zarzut to jego waska obrecz barkowa i (dla niektorych) to, ze cyce mu do pepka nie zwisaja.. W tym roku zdecydowanie nie wyszedl na scenie w takiej dyspozycji jaka chcial i ktora nie raz zapowiadaly zdjecia i filmy przed zawodami. Dochodzi do tego niedyspozycja przed samym prejudging, ale niewazne pominmy to. Phil nadal jest przyszloscia kulturystki i bedzie wygrywal duze zawody. Tyle ode mnie.

PS. Na mnie zdecydowanie wieksze wrazenie robi side chest Phila badz Kaia niz Jaya.





PS. Possible, a Tobie wkleje wlasne slowa jak Phil bedzie trzymal Sandowa w reku

Zmieniony przez - scR w dniu 2009-09-27 14:43:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731773
Spoko, udowodnil ze jest aktualnie najlepszy, przyznam. Ale Ty pewnie bys tego nie potrafil zrobic gdyby Jay nie wygral

Tak, jest najlepszy. I byl najlepszy. I rowniez tak, gdyby nie wygral, bylbym niezmiernie zdziwiony. A Ty nie?

Gdyby byl slabszy od innych przyznalbym to. Nie znasz mnie, nie oceniaj mnie...

PS. Possible, a Tobie wkleje wlasne slowa jak Phil bedzie trzymal Sandowa w reku

Tylko nie wklejaj ich przypadkiem , jak ktos da mu na chwile potrzymac statuetke...


Zmieniony przez - Possible w dniu 2009-09-27 14:49:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36449








Phil zgubil gdzies brzuch i moim zdaniem to byl jego głowny bląd .
No i barki odstaja w porownaniu do Cultera niebo a ziemia .

Phil ma jeszcze czas na wygrywanie wiec spokojnie .
Poprawi barki wyjdzie z krata ,moim zdaniem to wlasnie phil ma najlepsza klate wcale niejest mala i najlepiej docieta ze wszystkich prosów



Zmieniony przez - Mobaba w dniu 2009-09-27 14:55:43

Zmieniony przez - Mobaba w dniu 2009-09-27 14:58:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Moze jest tam gdzie kawalek nogi Cutlera ? I tak do niczego nie dojdziemy.






















Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zawody kulturystyczne gdzie kiedy

Następny temat

Mr. Olympia 2009 - dyskusja

WHEY premium