SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** ! ** Mr. Olympia 2009 - Relacja ** ! ***

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 221671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958439
na porównaniach Kai wyglada b.dobrze i na mnie zrobił najwieksze wrazenie ,wg mnie jutro moze byc jeszce lepiej

tylko cos dziwnie wyglada najszerszy tylem w jego wykonaniu, po pierwszym zdjeciu wydawalo mi sie jakby po prostu ktos je zrobil w momencie jak ich jeszce nie przypiał do konca, ale na innych wyglada to tak samo...jakby po prostu było tam za duzo mięcha i nie mial jak tego napiąć , tak mi to wyglada




pprzyklad tego o czym pisze, widac kupe miecha ,ale w porownaniu do 'V' martineza czy dextera, wyglada to dziwnie, szczegolnie sam dół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
PHIL HEATH cd.













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16860
1. Zdecydowanie Dex.
2. Trudno powiedzieć: Jay/Kai/Victor?

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Branch zaskoczył wszystkich!
Haha, naprawdę jestem zadowolony bo to mój ulubiony BB.

Ja stawiam w sumie tak samo jak w głosowaniu w konkursie z tym że brancha daje na miejscu 3-5.

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10027 Napisanych postów 30368 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728682
trudno ich ocenic patrzac na zdjecia....

ale pare uwag:
-kai:jestem zawiedziony-forma jak na razie gorsza niz na ac-do tego gdzies zgubil kaptury.....i wg mnie fatalnie pozuje najszerszy tylem....ale moze w w pierwszej trojce bedzie...
-jay:tak chyba nie byl nigdy wyrzezbiony-ale caloksztaltu klocowatej sylwetki i tak to nie zmnienia-ale moze byc nawet pierwszy-patrzac na konkurencje...
-dex:jak zawsze swietne proporcje ,definicja ale ...wielkosc ma jednak znaczenie....
-phil:swietna forma ale ogranicznenia szkieletowe sa nie do przejscia....i to widac-zeby nie to-pewnie bylby piewszy
-vic:wg mnie troche lepiej niz na ac ale to mr olimpia,wiec duzo za malo...
-warren-swietna forma ale tez pewien typ jego sylwetki go ogranicza-choc 3 miejsce jak na razie nie byloby za wysokie...
-wolf:raczej poza pierwsza dziesiatka(tak typowalem).troche stracil orientacje o co w tym chodzi..to juz nie czasy arnolda....
-troy:co tu mowic-nie ta masa ,nie te zawody.....
-ruhl:jak zwykle dyskryminowany-powodem moga byc zabawy z syntolem lub niechec do niemcow?nie przepadam za jego typem budowy ale pewnie znow dadza mu gorsze miejsce niz ,patrzac na zdjecia,na to zasluguje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
dex













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Banan Z napinaniem najszerszych ma problem, było to widać w jednym filmiku przed olimpią, jak próbował dłonie do tyłu odchylić to zrobił to z wielkim trudem.

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2009-09-26 09:13:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38635
do finalow moze sie troche zmienic

Branch niesamowity!
Kai zobaczymy co przygotuje na finaly.
Cutler... No nie, on nie moze wygrac
HEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAATH !!!!!!!!!!!
Dexter poza top 3.

Wygra pewnie Jay, za nim Heath, i Branch

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
Toney Freeman

























...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465




























































Zmieniony przez - Zuper w dniu 2009-09-26 09:39:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zawody kulturystyczne gdzie kiedy

Następny temat

Mr. Olympia 2009 - dyskusja

WHEY premium