SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** ! ** Mr. Olympia 2009 - Relacja ** ! ***

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 221657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
Trish Warren. żona Branch'a

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
crom dobrze prawi

SneS o ile sie orientuje to Olymipa nie jest zawodami kto zrobi lepsza osobistą forme w 2 dni tylko kto wyglada najlepiej i apropo ktos wspomnial ze Dex o takiej gestosci i separacji jak Warren moze pomarzyc ----> ta,zwłaszcza na przedramionach no comments.

Dla mnie to pomyłka jaka nie powinna miec miejsca w takiej randze imprezy.

Aha i kto pisal ze Phil nigdy nie bedzie MrO?
on ma takie mozliwosci ze ja pie.rdole, albo i wieksze, jeszcze nie raz kilku znas wyjda oczy na jego forme w przyszlosci

ahoj

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
ta.. na łydkach też :)

Pożyjemy, zobaczymy jak narazie Phil został usadzony przez kolejno 4 lepszych w tym roku a juz na tych zawodach miał być Mr.O i zacząć dominację :) więc racja.. no comment :)

Poczekamy.. ja juz raz powiedziełem do scR że będe pierwszy który pogratuluje Heathowi Mr.O jezeli ten tytuł wywalczy :) skoro to kwestia czasu czekamy :)

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
phila przerastaja go wlasne ramiona i to *******i reszte i wyraz twarzy shit:)

jay!! GóRĄ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
bie chce robić spamu ale jeden osobnik mnie tu zdenerwowoał


kolego Biały19894 naucz sie czytać ze zrozumieniem i to całośc nie tylko 1-2 posty co do mojej wypowiedzi "ja jade bez wiekszej wycinki, moze 2-3tyg tymbardziej odwodnienie, tylko nogi podciągne i brzuch wyrzeźbie gitara bedzie" wspomniałem że nie miałem planu startować i jakiejś super wycinki nie bede robił ponieważ przez wakacje masy troche straciłem oraz przez to że przez cały rok trzymam niski bf 8-12% a mp juniorów młodszych nie są tak prestiżowe żeby robić bf ok 5%

a co do "wystarczy w przygotowaniach obciąc węgle i fat, zmenić trening na fbw albo podobny i gitara" nie bede fizolofował jak ty i napisze że dobrze znam swoje ciało i wiem co dla niego dobre

Jay jak już pisałem pomimo życiowej formy nie powinien wygrać ponieważ dexter był lepszy jedyny minus dla niego to to że odstawał od cutlera masą,docięty i proporcjonalny na maxa


i prosze nie pisz wiecej swoich żenujących wypowiedzi bo tylko spam robisz a jak jużmasz coś napisać to dojkładnie to przemyśl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 450 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4377
dobra dobra chudy ale podaj Twoja pierwsza 6 zawodników w kolejności skoro dla Ciebie 6 z zawodów była oszustwem ustawionym przez PZPN

Jay Cutler lifestyle

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34923
na Phila stawiało dużo osób stąd. Jak widać sami znawcy

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
No tak, wiekszosc osob z kregu bb stawialo na Phila lub Kaia w tym roku i faktycznie znawcy i nieznawcy. A typy takie, a nie inne mialy swoje podstawy. 8 tyg przed Mr. O Phil na pozowaniu z reszta byl przeogromny i w bardzo dobrej formie (nie wspomne, ktory uzytkownik sfd pisal wtedy, ze beda sie liczyc Kai i Phil, a reszta bedzie tlem. A ze Cutler, ktory przez wiekszosc ostatnich swoich Olympii nie mial formy, a teraz ja zrobil albo Branch na drugim miejscu - daj spokoj, na to nic nie wskazywalo. Mam nadzieje, ze za rok dojdzie Evan i Brandon.

Olympia nadal pozostaje najbardziej nieobliczalna i pelna kontrowersji ze wszystkich imprez bb.

Zmieniony przez - scR w dniu 2009-09-27 22:38:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
moja szóstka
1.dexter (mistrz w każdej formie)
2.jay (za zaskoczenie formą)
3.phil (lepsza forma niz zeszłym roku ale toza mało, słaby brzuch)
4.kai (jeszcze zawojujue,słuszne miejsce
5.victor (najlepsze plecy, tylko troche wody mu zostało)
6.branch (życiowa forma,najlepsze nogi, niestety brak przedramion)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
PS. 50 sekunda, pytanie Shawna i odpowiedz Brancha

http://mdtv.musculardevelopment.com/content/view/2397/250/ 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zawody kulturystyczne gdzie kiedy

Następny temat

Mr. Olympia 2009 - dyskusja

WHEY premium