SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** ! ** Mr. Olympia 2009 - Relacja ** ! ***

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 221661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
A ja trochę nie czaję dyskusji o estetyce
Uważam, że Mr. O ma być estetyczny. I jest. No, chyba że uważacie że estetyczny oznacza "ładny".
Kto jest nieestetyczny? Cutler? Branch? W czym się ten brak estetyki przejawia? W szerokich taliach? Ale przecież potężne tułowia są tak rozrośnięte że proporcje są zachowane (zwłaszcza przy tych ultra-barach Cutlera).
Estetyka kulturysty to nie estetyka modela fitness. Oczywiście trafiają się kulturyści czasem którzy mają wszystko, np Sergio, Arnold, Ronnie (zanim brzucha nie dostał) , Paul Dillett.
Nieestetyczny to był Jean Pierre Fux, kiedy miał brzuch jak kobieta w ciąży.
Jeśli ktoś jest proporcjonalny, to jest estetyczny na scenie, kropka.
Dla wielu tutaj estetyczny znaczy "mały", bo tylko tym Dex i Phil się wyróżniają. Obaj mają pewne wady sylwetki.
Zresztą - dlaczego Cutler swego czasu ograł Martineza? Ano, z tego samego powodu dzięki któremu swego czasu Arnold ograł lepiej wyrzeźbionego i bardziej proporcjonalnego Nubreta. Bo przy odpowiednio rozłożonej MASIE drobny acz doskonały zawodnik niknie nagle gdzies w tle i nie widać Go po prostu.
Popatrzcie teraz co się działo na Mr O. Cuts się dociął, i.... I pomimo że wszyscy Go wcześniej właściwie skreslili, to widzieli już tylko Jego.
Kulturysta ma swoją sylwetką robić wrażenie. Kto jest w stanie zrobić największe - wygrywa.
Akurat osobiście zamieniłbym miejscami Brancha z Dexem, ale bezdyskusyjnie się zgadzam - Cutler zrobił największe wrażenie. Cały świat kulturystyczny westchnął. Cuts nie był ładny. Był niesamowity. I dlatego wygrał

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2009-09-29 00:57:15

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Zanik to chyba co najwyzej moze byc nogi u Cutlera. Phil ma bardzeij wypukla klatke od Jaya, ale ok to jest zanik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 415 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7775
chcialem zapytac o wyniki 202 - czy nikt nie ma zadnych zastrzezen? bo ja akurat zamienilbym 1 miejsce z drugim

Słabą genetykę można zrekompensować wiedzą i doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
scr- moze i ma grubszą ale jay 2 razy szerszą ;p

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38635
No z tymi udami to tez Sajks chyba nie trafiles.

BYc moze i rozmiarem lekko odstaja wg Ciebie, ja roznicy nie widze za duzej, przy tym ze kawalek prawej nogi Cutlera zanikl gdzies po drodze, a Phil ma symetryczne.

Jaki zanik klatki? Cutler ma klatke szersza przez taki kosciec, gruboscia klatki Phil przegonil wszystkich tam na scenie.

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Ma grubszą przez taki kościec Tyle samo mięsa co u Cutlera tylko bardziej upchnięte na mniejszej powierzchni

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 313
No chlopaki tak was czytam i cos mi sie zdaje, ze ja by was w jury obsadzono to byscie kazali top 6 badania na doping zrobic bo np. Jay wziol wjecej niz Victor bo mial wjecej kasy, a jakby Victor mial wjecej kasy to tez moglby wziac wjecej koksu i to on by wygral MR O! ludzie zastanowcie sie co piszecie. Oni maja byc FREEKAMI a nie krolami proporcji! Bo jakby tak mialo byc to by LEE z dexterem wygrywali rok po roku,a jak az tak bardzo symetrii chcecie i estetyki to sobje FITNESS poogladajcie!

Juz za rok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 170
Zasłużone zwycięstwo Cutlera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 313
A czy pamietacie final MR O 1998 FLEX I RONNIE? Flex to byla chodzaca symetria a ronnie byl apsolutnuym freakiem i kto wygral RONNIE. Az sam w to nie uwiezyl!

Juz za rok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 313
No ale tak czy inaczej poczatek tego roku zapowiada sie ciekajwe, DENIS W nie ma kwaqlifikacji na MR O 2010 tak wjec bendzie musial sie postarac tym razem. Tak samo T FREMMAN. A BRANCH dostanie wjekszej pewnosci siebje. Nie wiem jak PHIL ale KAI roczej bendzie chcial pokazac< ze to on jest naj. I jak nam sie to zbjeze na AC, tak bendzie na co popatrzec!

Juz za rok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zawody kulturystyczne gdzie kiedy

Następny temat

Mr. Olympia 2009 - dyskusja

WHEY premium