witam(moj pierwszy post :) )
wiem, ze bylo duzo postow na temat boczkow ale jest troche niejasnosci. chcialbym konkretnie zapytac, czy cwiczenie miesni skosnych brzucha jest dobre na tzw. "boczki", nie mam jakiejs wielkiej opony ale troszke w biodrach wystaje, a jak wiadomo nie wyglada to za dobrze u faceta... tak wiec, czy mam cwiczyc skosne, czy wrecz przeciwnie bo powieksze moj problem(to jakie cwiczenia wtedy wykonywac)
pozdrawiam
wiem, ze bylo duzo postow na temat boczkow ale jest troche niejasnosci. chcialbym konkretnie zapytac, czy cwiczenie miesni skosnych brzucha jest dobre na tzw. "boczki", nie mam jakiejs wielkiej opony ale troszke w biodrach wystaje, a jak wiadomo nie wyglada to za dobrze u faceta... tak wiec, czy mam cwiczyc skosne, czy wrecz przeciwnie bo powieksze moj problem(to jakie cwiczenia wtedy wykonywac)
pozdrawiam
Krzysztof Piekarz

