SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

spalacze a rzezba

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
witam
sluchajcie dreczy mnie jedna rzecz mianowicie musze zrzucic pare kilo chodzi glownie o zmniejszenie tkanki tluszczowej , drugoplanową sprawą jet rzezba od dluzszego czasu cwicze na rzezbe .nie chce stosowac hmb i tym podobnych odzywek
myslicie ze jakies silne spalacze pomoga/przeszkodza w budowaniu rzezby? jesli tak to w jaki sposob? co radzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 6 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11222
jak dla mnie zrzucanie tkanki tluszczowej i rzezbienie to jedno i to samo

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
rzezbienie miesni - to pozbywanie sie nadmiaru tkanki tluszczowej które je okrywaja. Nie rozumiem więc zbytnio na jakiej zasadzie rozdzielasz te terminy od siebie...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52544
j/w.

Jaka jest roznica, miedzy redukcją, a rzezba? i w jaki sposob budujesz rzezbe?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no chodzilo o to ze rzeby sie wyrzezbic trzeba miec co bo jesli zaczynasz od zera i cwiczysz na rzezbe to zawsze miesnie urosna ;] zastanawia mnie czy przy stosowaniu spalaczy nie spadnie mi masa miesniowa razem z tluszczem , rozumiecie?

rzezbe na silowni normalnie ;]


Zmieniony przez - szary90 w dniu 2009-09-14 17:50:00
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
jesli chcesz zwiekszyc ilosc mięcha - to zwiekszasz mase miesniową zazwyczaj...

to co spadnie - zalezy od diety i treningu.

jak wyglada Twoja dieta na rzezbe..?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 6 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11222
No nie wiem czy ćwicząc na rzeźbę to Ci urosną mięśnie xD

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
powiedzialem ze zaczynajac od zera zawsze urosna troche ;p nie chce zwiekszac miecha tylko chce zeby zostalo tyle ile jest zeby odbylo sie bez spadkow mozliwe to jest przy treningu i stosowaniu jednoczesnie spalaczy?

co do diety to nie mam zadnej profesjonalnej duzo bialka , warzywa chude meiso , staram sie ograniczyc weglowodany, spozywam je tylko przed treningiem i po jakies proste .
przes snem ostatni posilek staram sie bez weglow same bialko oprocz tego cwiczenia na rzezbe , bieganie , boks rower

Zmieniony przez - szary90 w dniu 2009-09-14 18:01:58
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 6 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11222
czy cwiczysz 3 dni czy 10 lat, to majac ujemny bilans kaloryczny w diecie (skoro cwiczysz na rzebe to zakladam ze masz takowa diete) nie ma najmniejszej opcji zeby Ci przybylo kilogramow a przy odchudzaniu ciezko jest utrzymac taki stan miesni jaki jest na masie, bo chcial nie chcial troche ich spalisz.

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 6 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11222
dieta na oko raczej nie wypali. policz zapotrzebowanie i bierz sie do tego porzadnie

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
cwiczylem najpierw na mase , stosowalem kreatyne i teraz chce to wyrzezbic czyli spadki moga byc tak?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl

Następny temat

ktory z Tribusteronow (testosteron) polecacie?

electro
Polecane artykuły