Witam,
mam 16 lat i od 7 miesiecy regularnie cwicze. Na swoj 1 cykl kupilem mono kreatyne ale w sumie zbyt duzo nie dała..;/ Mam problem z nabraniem masy, trzymam diete, jem tyle co inni uwazaja za niemozliwe :D i nic, masa ciagle 71 kg. Mam ulozony plan na silownie i dobrze wykonuje wszystkie cwiczenia. Chcialbym kupic cos na kolejny cykl, ale wiem ze sama kreatyna moze nic nie dac i najpierw chcialbym przytyc. Mam do wydania jakies 300zł. Napiszcie co mi radzicie, bede wdzieczny.
Pozdrawiam!
mam 16 lat i od 7 miesiecy regularnie cwicze. Na swoj 1 cykl kupilem mono kreatyne ale w sumie zbyt duzo nie dała..;/ Mam problem z nabraniem masy, trzymam diete, jem tyle co inni uwazaja za niemozliwe :D i nic, masa ciagle 71 kg. Mam ulozony plan na silownie i dobrze wykonuje wszystkie cwiczenia. Chcialbym kupic cos na kolejny cykl, ale wiem ze sama kreatyna moze nic nie dac i najpierw chcialbym przytyc. Mam do wydania jakies 300zł. Napiszcie co mi radzicie, bede wdzieczny.
Pozdrawiam!
Krzysztof Piekarz

