Witam! Chciał bym abyście napisali jakie odzywki moge brac aby zwiekszyc wytrzymalosc i siłe i przy tym jak najmniejszym przybyciu na wadze. Myślalem o taurynie, ponoc to dobra odzywka na wytrzymalosc. Cwicze boks waze 57 kg mam 171cm wzrostu wiek 15 lat. Na silowni cwicze 2 razy w tygodniu. Przydal by sie tez plan suplementacji.
z gory dzieki
z gory dzieki
Krzysztof Piekarz