SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jajka w butelce

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3314

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16906
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1008
nie i napewno nie kupie.
bialko jest tu przyswajalne w bardzo malym procencie.no chyba ze bedziesz z tego jajecznice robil to ok.
ja jestem akurat stalym klientem myprotein.jem ich bialko juz drugi rok.
http://www.myprotein.co.uk/bulk-powders/protein-powders/impact-whey-protein/ 
polecam czekoladowy

Zmieniony przez - thomasfigo w dniu 2009-08-09 23:40:05

trening
dieta
suplementy
cierpliwosc

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 90607
a kto ci tAkich glupot nagadal ze jest przyswajane w malym procencie

stosuje z rana nie zastapione zrodlo bialka z sokiem wchodzi swietnie


nightwolf kupuj smialo sie nie zastanawiaj

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2009-08-09 23:42:15

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16906
wlasnie chce z rana to jesc...albo z sokiem, albo jajecznice ze szpinakiem. Wygoda bo nie musze oddzielac bialka.
Dzieki za odp. sog

ps zamowienie poszlo, jaja i vitagro

Zmieniony przez - iNightWolf w dniu 2009-08-09 23:56:08
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1008
sorry nie doczytalem.sugerowalem sie ze jest jak z surowymi jajkami.sorry za gafe B-50.


Zmieniony przez - thomasfigo w dniu 2009-08-10 00:36:17

trening
dieta
suplementy
cierpliwosc

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10367
iNightWolf,
dobry pomysl z tym bialeczkiem, zero holesterolu no i zabawy z oddzielaniem. Cena przystepna bo w sumie wychodzi podobnie jak jaja kupowane.
Na razie nie jestem jeszcze na takim etapie, ale za jakis czas... bede u siebie szukal. Czasem sobie rozdzielam, ale zona juz nie ma ochoty na Kogel-mogel

Jak przyjdzie paczuszka to podziel sie spostrzezeniami z bialkowej jajecznicy ze szpinakiem.
SOG leci.

Zmieniony przez - MaximusRex w dniu 2009-08-10 03:46:37

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16906
wlasnie wiem....najlepsze jest to ze cenowo wychodzi b. podobnie jak bys mial zwykle jaja kupowac. No i mozna sobie z rana surowe jajko z sokiem zjesc/wypic i poczuc sie jak Rocky
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2106 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 39511
A potem do chłodni i na schabach trenować
korwa, szkoda, że do IE nie chcą wysyłać
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2855 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20198
a jak jest z terminem waznosci ??

gdybym zamowił z 10 butelek

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 90607
5 miesiecy moze lezec a po otwarciu w lodowce okolo tygodnia pisze ci na stronie

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2855 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20198
wiem doczytałem txn

a z jakim sokiem to pijesz? cytrynowym przechodzi spoko przez gardziel

Zmieniony przez - SharkMen w dniu 2009-08-10 12:50:14

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

zwrot podatku w uk prawda czy mit ?

Następny temat

Sztuki Walki

electro
Polecane artykuły