Witam. Jest to moj 1 temat i post na forum
Mam prosbe o ułożenie mi diety oraz treningu tak aby troszke schudnąć. Mam 17 lat 178-180cm wzrostu i jakieś 75kg wagi. Moim celem jest zrzucenie kilku kg tak aby zmniejszyć brzuszek i zlikwidować tłuszczyk na reszcie ciała np. klatka. Czytałem sporo poradników oraz rad jak należy się odżywiać lecz w każdym z nich są suche dane i liczby, a ja potrzebuje konkretnych wskazówek co i ile jeść. Problemem może być to ze niestety muszę jeść obiadki domowe a wydaje mi się że w moim stanie nie są one za bardzo wskazane. Ale resztę posilków moge dostosować tylko do swoich potrzeb tak wiec na sniadanie-kolację mogę jeść to co jest mi potrzebne. Cwiczę 3-4 razy w tyg. na siłowni, i właśnie w tym mam problem jak cwiczyć aby spalac te zbedne kg a przy tym nie utracis masy miesniawej ktora do tej pory zbudowałem. Mysle tez o zaczeciu jakiegos aero np. bieganie/worek/skakanka. Tak wiec prosze o konkretnie info na temat co i ile jesc i jak cwiczyc. Jezeli jest taka mozliwos to moze byc np gg i wtedy bym zapytal co i jak. z gory dziekuje i pozdrawiam 
Mam prosbe o ułożenie mi diety oraz treningu tak aby troszke schudnąć. Mam 17 lat 178-180cm wzrostu i jakieś 75kg wagi. Moim celem jest zrzucenie kilku kg tak aby zmniejszyć brzuszek i zlikwidować tłuszczyk na reszcie ciała np. klatka. Czytałem sporo poradników oraz rad jak należy się odżywiać lecz w każdym z nich są suche dane i liczby, a ja potrzebuje konkretnych wskazówek co i ile jeść. Problemem może być to ze niestety muszę jeść obiadki domowe a wydaje mi się że w moim stanie nie są one za bardzo wskazane. Ale resztę posilków moge dostosować tylko do swoich potrzeb tak wiec na sniadanie-kolację mogę jeść to co jest mi potrzebne. Cwiczę 3-4 razy w tyg. na siłowni, i właśnie w tym mam problem jak cwiczyć aby spalac te zbedne kg a przy tym nie utracis masy miesniawej ktora do tej pory zbudowałem. Mysle tez o zaczeciu jakiegos aero np. bieganie/worek/skakanka. Tak wiec prosze o konkretnie info na temat co i ile jesc i jak cwiczyc. Jezeli jest taka mozliwos to moze byc np gg i wtedy bym zapytal co i jak. z gory dziekuje i pozdrawiam 
Krzysztof Piekarz
