SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jeść tylko śniadanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 98
Witam. Wczoraj dowiedziałam się od mojej koleżanki o jej sposobie dzięki któremu wciągu niecałych 5 miesięcy schudła 23kg. Więc ten też cud sposób to spożywanie samego sniadania bogatego we wszystkie skłądniki a reszte dnia picie dużej ilości płynów. Domyślam się, że ten sposób nie jest zaliczany do najmądrzejszych ale jak widać daje duże rezultaty. Postanowiłam także przejść na taką dietę. Jak sądzicie?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
Jezeli chcesz w miare szybko i skutecznie schudnac, to musisz wprowadzic rozsadna diete + aktywnosc fizyczna. Bez tego bedzie ciezko.
Liste dobrych artykulow znajdziesz pod linkiem:
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odchudzanie-t418943.html 

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
bedzie jojo, no i szkodzi zdrowiu. Spala nie tylko tluszcz ale i miesnie. Nie dostarcza organizmowi wystarczajacej ilosci substancji odzywczych, spowalnia przemiane materii. Pewnie brakuje jej energi na uprawianie sportu i rekreacje.

Gdyby jadla sniadanie raz w tygodniu to pewnie efekty byly by jeszcze lepsze. Jak dla mnie podchodzi to pod anoreksje.


Zmieniony przez - MaximusRex w dniu 2009-08-05 16:52:11

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5398
Bez sensu, krótko mówiąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4237
Nie rób sobie tego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 98
Bardzo chciałabym schudnać te kilka kilogramów a jak dowiedziałam się ze ona w taki sposób i w tak krótkim czasie pozbyła się tylu kilogramów to zachęciło mnie to także .... wiem ze jest to bardzo niezdrowe ale może warto pomęczyć sie na tej diecie a po osiągnięciu celu wprowadzić nową dietę pełnowartościową?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 622
odradzam zdecydowanie.
Po jakimś czasie to może skończyć się na jadłowstręcie,bądź na napadach obżarstwa (dobra droga do bulimii). To tylko złudnie proste gubiebnie kg,szybko przestawia się sposób myślenia,pojawiają się zaburzenia postrzegania własnej sylwetki,nie mówiąc o negaywnych konsekwencjach dla organizmu.
Lepiej zrezygnowac z niepotrzebnych węglowodanów,trochę aerobów,ćwiczeń i pozytywne nastawienie,anizeli żałowac za jakiś czas,ze się katowało głodówkami (bo co tu ukrywać,same śniadanie nie zaspokoi potrzeb energetycznych i odzywczych).

Zmieniony przez - curly_joey w dniu 2009-08-05 18:36:12

Cause we are the ones that want to chose,
always want to play,
but you never want to lose.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3054
to jest tak jakbyś weszła na forum dla alkoholików i stwierdziła, że masz problem nie pijesz od jakiegoś czasu, ale tęsknisz za smakiem wódki i chcesz sobie zapodać do śniadania setkę i co o tym myślą inni alkoholicy. Nie wiem po co zaczynasz taki wątek, skoro masz pewność, że 99,2 % odpowiedzi będzie krytycznych, negatywnych... Skoro siedzisz na tym forum czasem widzisz jak podchodzą fachowcy do tego typu diet i przede wszystkim co to jest efekt JOJO!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 98
Owszem, domyślam się, że usłysze przewagę negatywnych głosów ale może są osoby które z własnego doświadczenia powiedzą mi więcej. A poza tym od tego jest forum i ten postal żeby wymieniać sie dośwoadczeniem i spostrzeżeniami, prawda?
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 454 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19550
Widzę, że bardzo chcesz jednak usłyszeć, że jednak ta dieta jest dobra.

Morsik :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 98
wiecie powiadają co pomaga to dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
I myślisz, że zachować tą osiągniętą wagę jak zaczniesz "normalnie i pełnowartościowo" jeść po głodówce?
Trochę samozaparcia, przemyślenia co i jak jesz, ćwiczenia i przynajmniej sobie układu pokarmowego nie rozwalisz.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jedzenie...

Następny temat

DIETA ORAZ TRENING ABY "ZRZUCIC"

WHEY premium