Siema, mam 17 lat i chciałbym rozpocząć ćwiczenia na tym sprzęcie http://img222.imageshack.us/img222/9793/zestawhmsminipi6.jpg
,lecz jestem zupełnie niedoświadczony, stąd moja prośba o jakąś rozpiskę ćwiczeń i dietę, chodzi mi szczególnie o rozwinięcie mięśni barku oraz klatki piersiowej.
Z Góry THX. Pozdro.
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17
Waga: 67
Wzrost: 186
Cel treningowy: masa, siła
Staż treningowy na słowni: brak
Uprawiane inne sporty: siatkówka, biegi
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): jak podałem wyżej w linku
Dieta: brak
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
,lecz jestem zupełnie niedoświadczony, stąd moja prośba o jakąś rozpiskę ćwiczeń i dietę, chodzi mi szczególnie o rozwinięcie mięśni barku oraz klatki piersiowej.
Z Góry THX. Pozdro.
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17
Waga: 67
Wzrost: 186
Cel treningowy: masa, siła
Staż treningowy na słowni: brak
Uprawiane inne sporty: siatkówka, biegi
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): jak podałem wyżej w linku
Dieta: brak
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
PFK ~!~
Krzysztof Piekarz