Szacuny
11205
Napisanych postów
52112
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Smak: Nie mam żadnych odruchów wymiotnych, smak tropikalny nie jest zły, ja zawsze w lodowatej wodzie go rozpuszczam i śmialo mozna pic bez zatykania nosa. Jedynie co odstrasza to kolor cieczy (Bigos)
Efekt: Bardzo dobre pobudzenie, po 1 treningu zlapalem sie za ciezary, które nie dałbym rady bez, możliwe, że sobie za bardzo fazę wkręciłem, ale jest to efekt Doriana. Zero zmęczenia, niesamowite pobudzenie, pompa również okrutna. Nie moge nic zarzucić tej odżywce. Jestem dopiero po 2 saszetkach, więc może być to mylne, zobaczymy jak dalej się bedzie rozwijac sytuacja.
Szacuny
11205
Napisanych postów
52112
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Mam pytanie można jeszcze dostać gdzieś ten booster Dorian Yates Ultimate NOX PUMP, bo szukałem w necie i nigdzie go nie ma jak ktoś wie to proszę o odpowiedź
Szacuny
0
Napisanych postów
44
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
327
Ja kupiłem ostatnio 30 sztuk na Allegro, ale teraz patrze i już widocznie wyprzedali wszystko! NAJLEPSZY BOOSTER PRZED TRENINGOWY JAKI KIEDYKOLWIEK STOSOWAŁEM!!! WYPAS!!!
"...nawet w chwili złej nigdy nie opuszczę Jej..." CRACOVIA!
Szacuny
11205
Napisanych postów
52112
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Znalazłem wadę Doriana. Mam na siłownię z 1.5 kilometra, jak wracam po treningu, obojętnie jakim to mi łydki puchną od chodzenia :P, ze mam problemy z dojściem he