SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

zastoj =/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1822
do tej pory cwiczylem:
2miesiace splita
2 miesiace fbw
2 miesiace hst
i teraz 2mies fbw

no i stalo sie zlapal mnie kompletny zastoj=/ moze nie mowie tu o masie bo ta powolutku ale skutecznie idzie w gore za to co do sily... od ponad miesiaca nie udalo mi sie dodac na zadnym z cwiczen nawet 0.5 kg... co robic? zmiana treningu? roztrenowanie?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 172

Waga: 75

Wzrost: 172

Cel treningowy: masa/sila

Staż treningowy na słowni: 8mies

Uprawiane inne sporty: brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): jest

Dieta: jest

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12276
odpocznij tydzien albo nawet dwa zmiana planu takze moze pomoc moze po prostu jestes przetrenowany ponad miesiac to wcale nie taki duzy zastoj. moze cos ruszy zreszta teraz lato ciezko o forme.

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1822
i na jaki trening zmienic? do tej pory moje fbw wygladalo tak:
a
przysiad 3x
podciaganie 2x
wioslo 2x
klata plasko 3x
wyciskanie na bary siedzac 3x
francuz w lezeniu 2x
uginanie ramion ze sztanga 2x


b
wykroki3x
podciaganie 2x
martwy 2x
klata skos 3x
podciaganie sztangi do brody 3x
pompki na poreczach 2x
uginanie ramion ze sztangielkami z supinacja nadgarstka 2x
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 63494
jak na 172 lata to nie za ciężki plan dla ciebie?

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1822
hahah xd sry ;d ofc to mialbyc wzrost xd lat 18 xd

Zmieniony przez - EoD w dniu 2009-07-08 18:50:36
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12276
plan ok sproboj zrobic sobie przerwe od cwiczen.

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawki do planu

Następny temat

barteklip9/dziennik/Walka z żelastwem/Start z 15-10-5 str 21

electro
Polecane artykuły